İMZA KAMPANYASI

CNBLUE'nun Kokulu Mumlarla İlgili Tatlı Yorumları


Love Light - Yonghwa: Vanilya ve beyaz miskin (kokunun) kombinasyonu, sıcak yumuşak bir his uyandırır. Soğuk havadan benim kişisel tercihim ılıktır. Ilık hava ve tatlı ev hissi. Sıcak, yumuşak; ama yine de tatlı. Kokusunu hissedene kadar içine çekmek... Tatlı kokular çok ağır değildir. Günlük kullanım için iyi olduklarını düşünüyorum.

Blind Love - Jonghyun: Greyfurt gibi kokuların çeşitlilikleri.... Ah, denemelisiniz! Ve böylece hissedebilirsiniz... bu tatlı hissi. Ve tütsü kokusu gibi temiz, her zaman, her yerde.


Imagine - Minhyuk: Bunun, "Manzara hissi/kokusu" ile kıyaslanabilir bir şey olduğunu düşünüyorum. Alışılageldiği gibi... Eğer zambağı ve taze çiçek aramolarını seviyorsanız, bunu da seversiniz. Bir (çiçek) bahçesindeymişsiniz gibi hissedeceksiniz!

Let Me Know - Jungshin: Bu, her şeyden öte toprağımsı/doğal bir koku ve incir aroması ile taze bir his veriyor. Çok gösterişli veya kalıcı bir koku değil; ruhsal ve güvenilir şekli ile farkını belli ediyor. Hepiniz bunun güzel kokusunu hissedebilirsiniz. 


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Eng. Trans: norleecious
Çeviri: CNBuSrang@TurkishBoice

1 yorum:

her konuda mı yonghwayla aynı düşünüyorum ya cevapları çok şeker :D

Yorum Gönder