İMZA KAMPANYASI

Etkileyici Yonghwa Sözleri


* Etkiyeyici Yong Hwa sözleri 1: Hayalim Bilboard Listesinde 1. olmak. Bunun kolay olduğunu düşünmüyorum, oraya ulaşmak zor. Ama basamakları teker teker çıkacağız. Sadece bundan zevk alarak :)

*Etkileyici Yong Hwa sözleri 2: Müzik bir rakip. İlgi değil, iş değil, hislerini yatıştıracak bir arkadaş da değil; bir rakip gibi. Eğer gelişirsem müzik bu tarzda daha iyi olacaktır. Birbirlerine yarar sağlayan iki rakip gibi.

*Etkileyici Yong Hwa sözleri 3: FNC stüdyosunda, beste yapmanın (zorunlu olduğum) bir iş olduğunu düşünmüyorum. Çünkü kendi kendime eğleniyorum. Diğer işleri hayal dahi edemiyorum, bu benim mesleğim. Günlük yaşamla aynı şey!

*Etkileyici Yong Hwa sözleri 4: Çıkışlarından sonra sadece çalıyormuş gibi görünen band oldukları söylentileri hakkında konuştukları sahnede 'Bizi kabul etmeyen bazı insanlar olsa da konserimize katılma şansları olduğunda bir şeyler değişecek... Bu yüzden bu konu hakkında kötü şimdi hissetmiyorum.'


*Etkileyici Yong Hwa sözleri 5: Shibuya'da pratik salonunda, birçok programı tamamladıktan sonra yönetmen neden şimdi pratik yaptığını sordu. "Daha akşam 9, pratik yapmaktan başka özellikle yapmak istediğim bir şey yok."

*Etkileyici Yong Hwa sözleri 6: Bazen 2000 kişilik küçük bir alanda olduğumu hissediyorum. Hemen ardından bunun yanlış olduğunu düşünüyorum. Daha sonra hislerimi sağlamlaştırmak için ilk zamanlarımı hatırlamaya çalışıyorum.

*Etkileyici Yong Hwa sözleri 7: Para... Şöhret önemli değil. Hayalleri olan biri asla durmayacaktır~

*Etkileyici Yong Hwa sözleri 8: Billboard Listesinde 1 numara olma hayalimi ilk söylediğimde bu herkesi güldürdü. Bunun hemen gerçekleşecek bir hayal olmadığını biliyorum ama eğlenceli tarafı adım adım ilerlemekte~

*Etkileyici Yong Hwa sözleri 9: Canlı performanstan önce ışıklar kararıp, tezahüratlar başladığında, gözlerimi kapatırım ve tüm olabilecek şeyleri tek başıma düşünmeye başlarım~ Tezahüratları duyduğumda heyecanlanırım ama bunu bastırmak zorundayım. Tezahüratlarla bir olacağımız dönüşünü beklemek zorundayım.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*
scan cr: SeungHina & koto0525
Çeviri: unDineee

1 yorum:

umarım internetten bulup bizimde izleme sansımız olur :(

Yorum Gönder