İMZA KAMPANYASI

[Haber] FNC, Afrika'da Okul İnşa Edecek


FNC Entertainment sanatçıları Afrikalı çocuklar için okul inşa etme projesi ile sevgilerini paylaşacaklar.

FNC Entertainment bugün, 'Love FNC' adında bir CSR (Kurumsal Sosyal Sorumluluk) bölümü kurduğunu ve sanatçılarıyla birlikte 3. okulu inşa etmek için bir yardım projesine başladığını açıkladı.

FNC sanatçılarının eski hayır işleri içinde; Cote d’Ivoir'daki FTISLAND'ın Kütüphanesi, Burkina Faso'daki CNBLUE Okulu ve CNBLUE'nun, inşa edilmesi için bağışta bulunduğu Filipinler'deki ikinci CNBLUE Okulu yer alıyor.

FNC; sanatçıları FTISLAND, CNBLUE, Juniel, AOA ve oyuncuları Park Gwang-hyun, Song Eun-I, Lee Dong-gun ve Yoon Jin-seo'nun işbirliği ile üçüncü okulu kurarak bu yardımsever hareketini ihtiyacı olan ülkelerde sürdürmeye karar verdi.

Projenin ilk adımı olarak, FNC sanatçıları Kore portalı Naver sitesinde 'Happy Bean' hayır kampanyası aracılığıyla değerli eşyalarını bağışladığını açıkladı.

Eşyalar arasında FTISLAND'ın sahnede giydikleri kıyafetleri, imzalı enstrümanları ve kıyafetleri; CNBLUE üyeleri Jung Yonghwa ile Kang Minhyuk'un dizileri “Marry Him If You Dare” ve “The Inheritors”da giydikleri kıyafetler de dahil olmak üzere diğer üyelerin de kıyafetleri yer alıyor.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source:tenasia
Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice


0 yorum:

Yorum Gönder