İMZA KAMPANYASI

[Video Çeviri] CNBLUE 4. Yıldönümü MesajlarıCNBLUE'dan BOICElara 4. Yıldönümü Mesajı


Merhaba biz CNBLUE'yuz!
JS: 14 Ocak 2014, çıkışımızdan bu yana 4 yıl geçti.
YH: 4 yıl, zaman göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor. Tüm bunların, hep bizi destekleyen BOICElar sayesinde olduğunu düşünüyorum. Lütfen bizi sevmeye ve desteklemeye devam edin.
JH: Sizin desteklerinizi, en iyi müziğe sahip band olmaya çalışarak geri ödeyeceğiz. Elimizden geleni yapacağız.
MH: Lütfen bizi 10 yıl daha 20 yıl daha sevmeye devam edin. Bunu daha iyi müzikle ödeyeceğiz. 
CNBLUE'yu izlediniz! Teşekkürler!

Jung Shinden Yong Hwa'ya 4. Yıldönümü Mesajı


Bunu nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum ama bu 4 yıl da CNBLUE'ya muhteşem ışık veren ve 5. yılımızda da devam edecek Yong Hwa Hyung'a minnettar olduğumu söylemek istiyorum. Bu yıl albüm hazırlıklarımız sırasında dördümüzden de yoğun zamanlar geçirdiğini biliyorum. Çok fazla stres altında olduğunu ve bu yüzden çok fazla şey düşündüğünü anlıyorum. Gerçekten minnettarım. Her zaman, her an sağlığınla ilgilenen, sevimli ve iyi bir dongseng olmayı deneyerek yanında kalacağım. Çok teşekkür ederim ve tüm kalbimle seni seviyorum. Her zaman bir arada olalım!


Min Hyuk'dan Jung Shin'e 4. Yıldönümü Mesajı


Merhaba Jung Shin. Bu video senin için. Geçtiğimiz bu yıl her şey için teşekkür ederim, CNBLUE olarak birlikte aktiviteler yapabildiğimiz için teşekkür ederim. Bir maknae gibi görünmekten çok bir arkadaş olan, sürekli hyungları güldüren ve onalara neşe katan birisin. Dizi yüzünden çok fazla birlikte olamadık ama sen hep neşeli davrandın ve birlikte canlı performanslar yaptık. Aynı zamanda bir dizide oynadı ve çok çalıştığına inanıyorum. Başlangıçtan bu yana hep dediğimiz gibi birlikte CNBLUE olarak mutlu bir yıl geçirelim. 2014'ü de aynı şekilde geçirmeyi diliyorum! Her zaman minnettarım, sayende hep gülüyorum, teşekkürler!


Jong Hyundan Min Hyuk'a 4. yıldönümü mesajıGörebiliyor musun? Min Hyuk... Ben Jong Hyun Hyung. 2013'de iyi iş çıkardık özellikle de sen. Endişelenmene hiç gerek yok. Tıpkı şimdi olduğu gibi umarım istediklerini yapmak için her zaman tutkulu ve sağlıklı bir yaşamın olur. Bu abin olarak senin için dileğim! 2014 için fighting ve aktiviteler için iyi görünmeye devam et. Daha çok insanın CNBLUE'yu sevmesi için hep birlikte daha sıkı çalışalım! Umarım yeni yılda minnettar olacağın çok fazla aktiviten olur.. Seni seviyorum

Yong Hwadan Jong Hyun'a 4. yıldönümü mesajı


Merhaba Jong Hyun~ah. Muhteşem duygularla bir video çekiyorum. Çıkışımızdan bu yana (parmaklarıyla sayıyor) 5 yıl geçti. Ve görülen o ki 6-7 yıldır sizinle birlikte yaşıyorum. Geçen tüm bu zaman için teşekkürler ve CNBLUE'nun gelecekteki gelişimi için birlikte çok çalışalım. Aslında her gün görüşüyoruz, bunu söylemek biraz garip hissettiriyor ama teşekkürler! Çok çalışalım! Fighting!


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Çeviri: unDineee

1 yorum:

Şekerlikten ölecekler birazdan :D
JungShin'in kamerayı tuttuğu pozisyona bayıldım :D
MinHyuk her zamanki gibi çok düzgün bir şekilde yapmış chukkaye:) JongHyun'un "Ben Jong Hyun Hyung" demesine çok güldüm çok sempatiksin JongHyunssi kendini de tanıtıyor her ihtimale karşı :D
Yongi'ye diyecek sözüm yok açık sözlülüğün ve sempatikliğin dibisin :D Eliyle sayıyor kaç yıl olduğunun farkında değil miydin Yongicim:)
İyi ki varsınız, siz hep olun ki biz de yanınızda olabilelim CNBLUE fighting!
Çeviri için teşekkürler:)

Yorum Gönder