İMZA KAMPANYASI

CNBLUE - "Can't Stop" Albümü Siparişi Alıyoruz~~!!!

TukishBoice olarak CNBLUE'ya destek olmak ve CNBLUE albümlerini kendi imkanlarıyla alamayanlara yardımcı olmak adına "Can't Stop" albüm siparişi alacağız!

Fiyatı: 60 TL (Herşey Dahil)

*Sipariş vermek isteyenler aşağıda istenen bilgileri tam olarak doldurup turkishboice@gmail.com adresine "Sipariş" konulu bir mail göndermelidir.

Ad ve Soyad:
Açık Adres (Posta Kodu dahil):
Tel:
Kaç adet albüm istenildiği:

**Son sipariş verme ve parayı yatırma tarihi: 04 Mart saat 24:00'dır. Bu tarihten sonraki siparişler kabul edilmeyecektir.

***Maili gönderdiğinizde mailinizin ulaştığına dair size 2 gün içinde bir onay maili atacağız ve parayı nereye, nasıl yatıracağınızı sizlere mail yoluyla ileteceğiz. 

***Göndereceğiniz para albüm+kargo parasıdır. Yani parayı yatırdıktan sonra size sadece beklemesi kalacak. Kargo gibi başka bir ödeme yapmanıza gerek kalmayacak.

***Bu sipariş sadece "Can't Stop" albümü için geçerlidir.

***Elden alım yapılmayacaktır. Para yatırma işlemi sadece banka üzerinden yapılacak ve gönderiler sadece kargo yoluyla olacaktır.

***Albümden Turkish Boice'a kalan küçük miktardaki para planladığımız projelerimizde kullanılmak üzerine kayıt altına alınacaktır.

3 yorum:

Bu albümü internetten kargo dahil 20 dolara (yani yaklaşık 40tl) alabilirsiniz.Neden burda 60tl?

Merhaba. Albümler bize ulaştıktan sonra kargo ile alıcalara ulaştırılıyor ve ayrıca yaşadığımız bir gümrük vergisi sorunu da var. O yüzden bu fiyatı uygun gördük. Dileyen internetten de alabilir.

albümün posteri de gelecek mi?

Yorum Gönder