İMZA KAMPANYASI

CNBLUE, SBS İle Özel Bir Geri Dönüş Programı Düzenleyecek


CNBLUE, SBS ile özel bir geri dönüş programı düzenleyecek.

6 Şubat'taki basın birliğine göre CNBLUE, bu ayki geri dönüşleri öncesinde SBS ile özel bir geri dönüş programı hazırlıyor. Şubat ayının sonunda başlanacak çekimlerin Mart ayının başında yayınlanması bekleniyor.

Geri dönüşlerinden bu yana bir yıl geçen CNBLUE bu performansa pek çok düşüncesini ve çabasını ekliyor. SBS CNBLUE'nun geri dönüşü için  hazırlayacağı bu 70 dakikalık program, başka herhangi bir özel konuk olmadan tamamen canlı performanslarla dolu olacak. Ayrıca yeni çıkaracakları albümdeki şarkıların yanı sıra eski yayınlanan şarkılarını da çalması bekleniyor.

SBS'nin bir şarkıcının geri dönüşü için özel olarak bir program planlaması, nadir bir durum olarak nitelendiriliyor. CNBLUE'dan önce BIGBANG ve BoA'in geri dönüşleri için de bir yayın yapılmıştı. 

Bu esnada, CNBLUE, Şubat ayında yayınlanacak 5. mini albümlerinin çıkış şarkısının Jung Yonghwa'nın bir şarkısı olduğunu onayladı. Geçen yıl yayınladıkları 4. mini albümleri Re:BLUE sadece Asya'da değil, Amerika'nın Billboard Dünya Albümleri listesinde de birinci sıraya yerleşti ve yurtdışında dikkat çekti. CNBLUE'nun amacı, bu albümleri aracılığıyla kesin bir şekilde kendi renklerini iz olarak bırakmak.[SBS MTV] THE STAGE BIG PLEASURE
Tarih: 27 Şubat 2014 (Perşembe) 
Saat: 20:00 
Çekim Yeri : Coex auditorium (Gangnam-gu Samseong-dong) 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source:m.star.naver,@iris304,@yongsarang
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder