İMZA KAMPANYASI

Meksika'daki CNBLUE'dan Yeni Yıl Selamlaması : 'Te Amo'

CNBLUE, "Mexico, Te Amo!" (Meksika, Sizi Seviyoruz)

Meksika şehrinde ne oldu? CNBLUE'nun özel konseri 5000 insanı çılgına çevirdi. Latin Amerika Dünya Turu'nun ilk durağı Meksika'nın vahşi bölgesi.

Merhaba. Ben CNBLUE'dan Jung Yonghwa.
Tatilinizde keyifli vakit geçiriyor musunuz~? Mutlu yıllar ve umarım 2014 yılınız mutlulukla dolar. CNBLUE, (Lunar yeni yılı) tatilini Latin Amerika Dünya Turu'nda geçiriyor. Meksika'daki turun başlangıç konseri bir kaç gün önce gerçekleşti. Meksika'yı ilk ziyaretimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz!
Geçen yıl bir müzik programı için bir kereliğine Şili'de bulunmuştuk ama Meksika bizim için bir ilkti. Pek çok hayran bizi karşıladı ve Meksika şehrinin havaalanına kadar bizi götürdüler.


New York ve Los Angeles konserlerimizin hemen ardından Meksika'ya gittiğimiz için yorgunduk ama Meksika şehrine ayak basar basmaz tüm hayranların CNBLUE diye bağırdıklarını gördüğümüzde duygulandık ve mutlu olduk.


Her zamanki gibi konserden önce yerel medya ile bir röportajımız vardı. Üyeler röportajı canlandırıyorlar~hahaha. Jungshin ve ben, Minhyuk ile röportaj yapıyoruz. Ne düşünüyorsunuz? Profesyonel gibi görünüyor muyuz~? 


Bu fotoğraf Meksika medyasıyla röportaj yaparken çekildi.'Hola~', 'Hola Mexico', 'Somos CNBLUE' selamlaşmalarıyla röportajın ortasındayız. 


Bu fotoğraflarımız tüm kalbimizle yaptığımız provalardan. Konsantre olmuş basist Lee Jungshin ile başlıyor!


Baterist Kang Minhyuk da konsantre olmuş durumda~. Çok ciddi bir şekilde prova yapıyoruz, bu yüzden onların yüzlerinden ciddiyetlerini hissedebiliyoruz.


Gitarist Jonghyun da sesleri kontrol ediyor.


Bu, su içen ben~. Çok yoğun hisler içindeyim ve bu salonun 5000 kişi ile dolacağını düşündüğüm için aynı zamanda heyecanlıyım da. Biletlerin erkenden tükendiğini duyduk, bu yüzden konser için gerçekten çok heyecanlıydık.


Meksika şehrinde 'Pepsi Center WTC'nin dışarısında, yüzlerce hayran konserin bir gün öncesinden beri sırada konser için bekliyorlardı.


Ta-da~! Konserimiz başladı. Meksika konseri için İspanyolca çalışmıştım. Meksikalı hayranlarımızla daha fazla iletişim kurmak istedim~. Bir şarkım esnasında "Mexico, te amo" sözleriyle hayranlar heyecanla bana yanıt verdiklerinde çok mutlu oldum. Hayranlarla İspanyolca konuşabildiğim için ve onları daha da heyecanlı hale getirebildiğim için çok harika hissettim.


Meksikalı hayranların tutkuları sayesinde, benim de kalbim ve enerjim sahnede mutlu bir şekilde tutkuyla ortaya çıktı. Grubumuzun üyeleri de müziğe, konsere ve desteğe kendini kaptırmıştı.


Üzerimize yağan ışık ve destek ile, gitarist Lee Jonghyun gitar çalıyor.


Etkileyici bir bateride performans sergileyen, baterist Kang Minhyuk.


Ve basist Lee Jungshin, izleyenlerle iletişim kurarak bas gitarını çalıyor. Gezegenin diğer ucunda CNBLUE'nun müziğini seven bu kadar çok hayran olduğu için hepimiz çok memnun olduk. Çok minnettar kaldık ve unutulmayacak bir konser yaşadık. Meksika'da etkileyici bir şekilde tutkulu izleyenler, sizi seviyoruz ve çok teşekkür ediyoruz! "Mexico, te amo!" Bu enerji ve coşkuyla devam edeceğiz ve 31 Ocak'ta  Şili / San Tiago'daki konserimizi tamamlayıp Kore'ye geri döneceğiz~.

Mutlu Yıllar!!

Yazan: Jung Yonghwa
Fotoğraflar: FNC Entertainment

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source:m.star.naver
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder