İMZA KAMPANYASI

[Official Facebook Güncellemesi] CNBLUE'nun Yeni Albümünün Anahtar NoktasıCNBLUE'nun yeni albümü Can't Stop'ın anahtar noktasına daha yakından bir bakış atın.

Fotografta Yazılanlar: 

MÜZİK

Bu albüm CNBLUE'nun standart müziğinden çok daha farklı. Müzik ve sözler birbiriyle çok uyumlu ve bu 4 yılın olgunluğuna değen bir albüm. CNBLUE'nun geleceğindeki müzikal doğrultusunu gösteren 6 tane tamamıyla üyelere ait şarkıyla dolu güzel bir albüm bekleyin. 

SAHNE

CNBLUE'nun 'sahnelerini' düşündüğünüzde benzer resimler hatırlarsınız. Bu sefer CNBLUE'nun sahnesi çok daha farklı olacak.

MÜZİK VİDEOSU

Bu müzik videosunda şarkı CNBLUE'nun farklı rengini ifade etmesi üzerinde işleniyor. İmalı ve soyut görüntüleri birleştiren modern filmler gibi farklı bir kurguyla mevcut performansın birleşmesiyle oluştu. Sonuç olarak bir çok yönden mevcut CNBLUE renginden çok daha farklı bir video olacak.

TARZ

CNBLUE'nun kişisel özelliklerini göstermek, yeni imajlarında çeşitlik sağlamak için duygusal tarzlarından renklerine, tepeden tırnağa tüm tercihleri ortaya çıkarılıyor. Bu sayede CNBLUE üyelerinin edindikleri yeni tarzlarının çeşitliliğini hoş bir şekilde görebileceksiniz 


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

İngilizce Çeviri: CNBRUNEI
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder