İMZA KAMPANYASI

Osen Can't Stop Röportajı - CNBLUE Geri Döndü


CNBLUE üyeleri, 27 Şubat'ta M!Countdown için beklerken OSEN ile kısa bir röportaj yaptılar. Bu röportajda geri dönüşleriyle ve 2NE1, Girls' Generation ve NELL ile aynı anda promosyon yapmalarıyla ilgili düşüncelerini paylaştılar.

CNBLUE üyeleri öncelikle 'Can't Stop' ile birinci olurlarsa, 'Can't Stop'ın saturi (*şiveli) versiyonunu yayınlayacaklarını söyledi. "Aslında bunu kaydettik bile. Her an yayınlayabiliriz. Albümümüzü kaydederken, şarkının şiveli versiyonunu da kaydetmek istedik. Birinci olamazsak bile, bu versiyonunu yayınlamak istiyoruz." dediler.

CNBLUE ayrıca mümkün olduğu kadar Kore promosyonları yapmak istediklerini de dile getirdi. "Bir yıldan uzun süre sonra döndüğümüz için Kore'de promosyon yapmak heyecan verici. Nisan ayında Seul ve Busan'da konser vereceğiz. Comeback Programımız da 2 Mart'ta yayınlanacak. Umarı birçok insan konserlerimize gelir ve eğlenirler."

Can't Stop yurtdışında da çok ilgi görüyor. "Billboard'daki makaleyi görünce (ilgili makaleyi okumak için tıklayın) bunun çok havalı olduğunu düşündük. Bu henüz başlangıç, ileride daha da çok sevgi görmeyi umuyoruz."

CNBLUE, 2NE1 ve Girls's Generation gibi çok ünlü kız gruplarıyla aynı anda çıkış yapmak ve onlarla yarışmakla ilgili, "İki grubun müziğini de seviyoruz. Onlarla aynı anda promosyon yapmak eğlenceli. Ama biz band'iz ve onlardan farklı türde müzik yapıyoruz. 2NE1 ve Girls's Generation'ın müziğini dinlemeyi gerçekten çok seviyoruz." dedi.

NELL ile aynı anda promosyon yapmalarıyla ilgili ise, "Bu gerçekten bir onur! Çok uzun zamandır NELL hayranıyız ve yeni albümleri için çok heyecanlıyız. Şarkıları çok iyi ve dinlediğimizde 'Tabii ki bu NELL!' diye düşündük. Yakın zamanda NELL'in bizi övdüğü bir haber gördük (İlgili haber çevirisi için tıklayın) ve gerçekten çok onur duyduk. Biz de onlar gibi iyi bir sunbae olmak istiyoruz." dediler.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source: soompi
Çeviri: CNBuSrang@TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder