İMZA KAMPANYASI

[Video Çeviri] ~ Blue Moon Peru Röportajı


YH: İyi günler, biz CNBLUE'yuz. Merhaba tanıştığımıza memnun oldum.

Soru&Cevaplar şimdi başlıyor. Sunucunun sorularını soracağız.

JS: (Havaalanındaki) hayranlarla tanışamadığımız için çok pişmanız. Hayranlarımızın güvenliği içim arka kapıdan geldik. Bu çok üzücüydü ve şimdi burada olduğunuz için hepinize minnettarız. 
YH: Ben küçükken babam sık sık Peru'ya gelirdi, Peru'yu çok seviyordu. Bana İnkalar ile ilgili bir sürü yüzük ve bileklik getiriyordu bu yüzden sürekli buraya gelmeyi düşünüyordum. Buraya geleceğimiz kesinleştiğinde babam bana buranın çok güzel bir yer olduğunu ve mümkün olduğunca çok eğlenmemi söyledi. Bugünü dört gözle bekliyordum. 

Soru: Turdan sonraki planlarınız neler?
MH: Öncelikle Kuzey ve Güney Amerika'daki konserlerimizi bitireceğiz ve Kore'de yeni bir albüm yayınlayacağız. Tamamlanması için son aşamadayız. 2014'ün ilk planı  başarılı bir şekilde yeni albümümüzü tanıtmak olacak. Yong Hwa hyung yine şarkı yazdı. Gerçekten çok hoş bir şarkı, lütfen yüksek beklentileriniz olsun.
JH: Kore çok soğuk bu yüzden sıcak bir yerde olmak çok güzel bir duygu. Ben okyanusun yanında bir yer olan Busan'da yaşıyordum. Çok mutluyum ve deniz kenarındaki performansımız için sabırsızlanıyorum.
YH: Öncelikle Peru'da bizi karşılayan tüm hayranlarımıza çok teşekkür ederiz. Bugünlerde ülkeler arasında uzaklıklar yokmuş gibi görüyoruz ve tekmişiz gibi hissediyoruz. Bundan sonra sadece bizim değil diğer K-Pop sanatçılarının da Peru'da sahne almasını umuyoruz. Teşekkürler.
MH: Daha önce hiç gelmediğimiz bir yerde sahne alabildiğimiz için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Gerçekten Perulu hayranlara minnettarız. Buraya geldiğimize göre tüm tutkumuzla hepinizi yakacağız. Aynı zamanda yeni şarkımızın da dünyanın diğer ucu olan Peru'da sevilmesini umut ediyoruz. 


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Bu yazının siteden çıkarılması veya alıntı yapılması kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: Just JYH
Photo cr: as tagged
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder