İMZA KAMPANYASI

[Video Çeviri] CNBLUE'nun New York Kışı ~ MTV K ile RöportajK-Pop rock bandi CNBLUE, Blue Moon Dünya Turlarının Amerika ayağının bir parçası olarak New York'a geldi, 21 Ocak'ta Best Buy Theater'da hayranları için bir elektrik gösterisiyle kar fırtınasına meydan okudular. Amerika'daki ikinci ve son durakları LA'ye gitmeden önce 4 üye MTV K ile özel bir fotoğraf çekimi ve röportaj için bir araya geldi.

Sahne arkasına gidelim ve onların bir band olarak gelişimlerini, 2014 için aldıkları kararları ve CNBLUE'nun gelecek albümü hakkındaki konuşmalarına kulak verelim. 2 kısımlık yayın için MTV K'den ayrılmayın!

YH : Naber MTV K! Biz CNBLUE! 
JS: Sizinle tanıştığımıza memnun olduk!
Soru: New York'ta sahne almak size neler hissettirdi?
YH: Bence gittiğimiz her yer ile aynı. Hayranlarımız için her seferinde aynı düşüncelerle performans sergiliyoruz. Her zaman New York'ta sahne alıp alamayacağımızı merak ederdik bu yüzden buraya gelip performans sergileyebildiğimiz için gerçekten çok mutluyuz.
JS: NY'taki ilk konserimiz olmasına rağmen çok fazla hayran bizi görmek için geldi. O gece hava gerçekten çok kötüydü; ama pek çok hayran yine de bizim için bekledi. Çok teşekkür ederiz.
Soru: Yeni CNBLUE hayranlarına hangi şarkılarınızı önersiniz?
JS: Ben en son single'mız I'm Sorry'i öneririm.
JH: Ben Şubat'ın sonunda yayınlayacağımız yeni single'mız için heyecanlıyım.
MH: Yayınlayacağımız albümle gelecek olan yeni çıkış şarkımız CNBLUE'nun yeni bir yanını gösterecek ve bence bizi tanımayan insanlar bile beğenecekler. Umuyorum ki bu şarkıdan sonra daha fazla CNBLUE şarkısı dinlemeye başlayacaklar.
Soru: Geçtiğimiz bu dört sene içinde CNBLUE nasıl bir değişim geçirdi?
JS: Geçtiğimiz yıllardaki eski konser videolarımızı seyrettiğimde bazen biraz utanıyorum. Ama bunun; kendimizi geliştirdiğimizi ve daha ilerlediğimizi gösteren bir işaret olduğunu düşünüyorum. Bununla gurur duyuyorum ve bir band olarak gelişmeye devam edeceğimizi umuyorum.
Soru: 2014 için yeni yılda aldığınız kararlar neler?
MH: 2014'e iyi bir şekilde bitmesini umduğumuz dünya turumuzu sonuçlandırarak başladık. Ayrıca yeni çıkacak Kore albümümüz de umarım iyi olur. Albümümüz iyi bir şekilde çıktığında, CNBLUE olarak tüm tanıtımlarımızı başarıyla gerçekleştirmeyi umuyorum. 2014'ü sağlık ve mutlulukla dolu heyecanlı bir yıl yapmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
JH: Şimdi yaptığımız gibi umarım birçok konser veririz ve sevilmeye devam ederiz. Bu bizim en büyük görevimiz ve en büyük mutluluğumuz.
Soru: BOICE'lara mesajınız?
YH: CNBLUE'yu sevdiğiniz için çok teşekkürler. Geçtiğimiz yıldan beri dünya turundayız ve bizim için daima orada olduğunuz için ve müziğimizi dinlediğiniz için teşekkür etmek istiyoruz. Lütfen bundan sonraki tanıtımlarımızı da bekleyin. Umuyoruz ki sizleri tekrar görebilmek için daha çok fırsatlar yaratabiliriz.
YH-JS: Çok teşekkür ederiz!

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source: mtvk
Çeviri: mcnbl


0 yorum:

Yorum Gönder