İMZA KAMPANYASI

CNBLUE Britpop ile Son Derece Yüksek Bir Başarı Elde EttiCNBLUE, Kore'nin pek de tarzı olmayan ünlenmeye başlayan Britpop tarzı ile insanların dikkatini çekti. 

Ağır rock tarzlarıyla ünlü olan CNBLUE duygusal Britpop tarzındaki Can't Stop albümüyle meydan okuduğu müzik endüstrisindeki büyük müzik listelerinde üst sıralara yerleşti. Bu eski birinciliklerine kıyaslandığında biraz üzücü hissettirse de Britpop tarzıyla söylediklerinde sıçrama yaptıkları gerçeği kesinlikle çok büyük bir başarı.

Yong Hwa'nın ısrarcılığı hepsinin dönüşümünü mümkün kıldı. Yong Hwa "Bu albüm CNBLUE'nun karakteristiğini gösteriyor" dedi. Üyelerin, müzik listelerindeki sıralamalarından ziyade müziğin rengine odaklandıkları anlaşılıyor.

Yakın zamanda müziğinin arkasındakiler açıklayan Yong Hwa "Blue Moon Dünya Turu tamamlandıktan sonra gelen comeback sahnesi, yeni albüm ve yeni tarzda bir müzik bizim için dönüm noktası olacak. Dinleyiciler kabullenmekte zorlanacaktır ama yeni müzikal deneyimler kazanmak istiyoruz. Yine de bu zordu ve üzerinde çok düşündük. Bu kesinlike CNBLUE'nun asıl müzik tarzını gösterecek" dedi. 

Albüm 20 şarkı arasından dikkatle seçilen 6 şarkıdan oluşuyor. Yong Hwa tüm albümün düzenlemesini yaptı ve I'm Sorry'den sonra yazdığı çıkış parçası onu büyük bir stres altına soktu. Yine de, "İnsanlar değişikliğimize ne tepki verecek diye endişelenirken, 'Müzik güzel', 'En güzel çıkış parçası' gibi yorumlar duyduğum için minnettarım." diyerek duygularını ifade etti. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: mstarnever
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder