İMZA KAMPANYASI

CNBLUE, Can't Stop ile Daha Fazla Güzellik KazandıCNBLUE daha olgun ve derin duygusallık izleri taşıyan bir geri dönüş yaptı. Vokal Jung Yong Hwa'nın nakarattaki "Can't stop me now" bölümlerini nispeten ağlamaklı bir şekilde söylemesi gayet iyi uyum gösteriyor.

24 Şubat gece yarısı, CNBLUE 5. mini albümleri Can't Stop'ı ve çıkış parçasının klibini yayınladı. Klip CNBLUE'nun duygusal yoğunluk yakaladığı Jung Yong Hwa'nın  piyano gösterisi ile başlıyor. Çeşitli, coşkulu çıkışlar, Jung Yong Hwa'nın ağlamaklı söylediği tatlı vokali ve şarkının ortasında yükselip ardından tekrar ritmin yavaşlamasının verdiği duygu gerçekten etkileyici.

Can't Stop, Yong Hwa tarafından ve durdurulamaz düşünceleri anlatan bir şarkı. Bugüne kadar sergiledikleri neşeli ve seviyeli rock tarzından sonra, Britpop olarak bilinen tatlı piyano melodileri içeren yeni bir türe geçiş yapmaları dikkat çekti.

Bu video CNBLUE'nun tüm hissettiklerini gözler önüne seriyor ve değişen müziklerine dikkat çekiyor. MüzikYong Hwa'nın yumuşak piyanosu ile sakince akıyor ve doruğa tırmanışında band sounduna hayran bırakıyor.Bir performans sahnelerinden birini izlemek gibi.

Ayrıca takım elbiselerle daha olgun cazibelerini sergileyen CNBLUE üyeleri ve ekrandaki yağan kar gibi düşen kiraz çiçekleri, kırmızı laleler, unutma beni çiçekleri, nergisler ve mavi güller güzel bir gösteri sunuyor. Sadece bu da değil, Yong Hwa'nın yüz ifadeleri ve sözlerdeki anlamı ifade eden yabancı bayan başrol karakterin mimikleri de klipten zevk almanızı sağlıyor.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: CNBLUESTORM
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder