İMZA KAMPANYASI

CNBLUE: Wetoriya Oppa


'Wetoriya' (I'm a Loner) 4 yıl önce yayınlandı ve ondan sonra CNBLUE durmaksızın birçok hit şarkıya imza attı. Ama insanlar onları hala Wetoriya Oppa olarak tanıyorlar. 'Wettoriya'nın elde ettiği büyük başarı nedeniyle insanlar CNBLUE'nun böyle bir imajı olduğunu düşünme eğilimine giriyor. 

Jung Yong Hwa bu konu hakkında "Aslında hala bu imajı taşıyoruz. CNBLUE dediğinizde ilk akla gelen Wettoriya oluyor. Şu an tek düşündüğüm Wetoriya'da çok şanslı olduğumuz ve sadece yapmak istediğim müziği yapıyorum. Re:BLUE'ya kadar bu imajdan kurtulmaya çalışıyordum ama şimdi bu şarkı sayesinde daha farklı müzik yapabildiğimi düşünüyorum." dedi ve Wetoriya'nın onların bir parçası olduğunu kabul etti.

Ayrıca Yong Hwa: " 'Wetoriya Oppa' doğal görünüyor ama 'Sorry Oppa' ya da 'Can't Oppa' kulağa garip geliyor, değil mi?" dedi. Jong Hyun: "Radiohead'in Creep parçası gibi" diye ekledi. 

CNBLUE üyeleri "Bu albüm arkadaşlarımızdan ve tanıdığımız insanlardan farklı tepkiler aldı. Kendimizi tatmin olmuş hissediyoruz. Biz tatmin olduğumuz için insanların da tatmin olduğunu düşünüyoruz. Çabalar kesinlikle boşa çıkmıyor" dediler. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: @saturnkr
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder