İMZA KAMPANYASI

CNBLUE'nun Geri Dönüş Programı 500'den Fazla Hayranla 15 Saatte Kaydedildi


CNBLUE'nun geri dönüş programı aralarında Japonya, Çin, Tayland, Hong Kong ve Tayvan'dan gelenlerin de bulunduğu 500'den fazla hayranla 22 Şubat'ta Seul, Sangamdong'daki SBS Prism Tower Salonu'nda çekildi.

Kayıtlar yaklaşık öğlen 1 gibi başladı ve 15 saat devam etti. Kayıtlar bittiğinde ise saat sabah 4'e yaklaşıyordu.

Bütün şarkılar uyum ve takım çalışması içinde sahnelendi; yazıp besteledikleri şarkıların, sahne düzenlemesi ve ortamla mükemmel uyumu CNBLUE üyelerini tatmin etti.
Özellikle, tüm kayıt boyunca lider Jung Yonghwa'nın derin derin nefes alması, şarkı sözleri hakkında düşünmesi ve her performans için buna benzer şeyler yapması tedbirli yanını gözler önüne serdi. Yeni şarkılar ilk kez sahnelendiği için, diğer üyeler de kayıtlarda ciddi bir tutumla yer aldılar.

500'den fazla hayranın hepsi saat 4'e kadar kaldılar, program bittiğinde bile alanı kolayca terk edemediler. 500 hayranın hepsi Kore'den değildi; Japonya, Çin, Tayland, Hong Kong, Tayvan ve başka yerlerden gelenler de vardı.

Japonya'dan bir hayran, "Her bir sahne beklediğimin de ötesindeydi. Şu ana kadar gördüğüm en iyi CNBLUE performansıydı." dedi.

Kore'ye uçakla bir gün önce ulaşan Tayvan'dan bir hayran, "En iyi albüm ve en iyi performanstı. Yeniden 15 saat daha kalmam gerekse bile tekrar izlemek isterdim." dedi.

Kore'ye o gün gelmiş olan Hong Kong'dan bir başka hayran ise, "Tüm dünyanın bildiği sanatçıların sahneleriyle kıyaslanabilir bir sahneydi. CNBLUE'nun canlı performansı da büyüleyiciydi." diye iddia etti.

Geri dönüş programında CNBLUE 6 yeni şarkısını ve büyük başarı yakalayan şarkılarını karışık bir şekilde sahneledi.

Güçlü bir etkiye ve erkeksi bir çekiciliğe sahip olan "Cold Love" ile başlandı ve albümden "Sleepless Night", "Love is", "Like A Child", "Diamond Girl" ve "Can't Stop" şarkılarıyla devam edildi. "Can't Stop"ın bağımlılık yapan melodisi şarkıyı ilk kez duydukları halde hayranların şarkıya eşlik etmesine neden olabilir. Şarkının bitmesiyle hayranlar sürekli olarak "Mükemmeldi." diye bağırdılar ve heyecanlarını gösterdiler.
CNBLUE'nun dünya turu kapsamında yurt dışındaki hayranların da çokça sevgi gösterdiği şarkılardan üçü "I'm a Loner", "Coffe Shop" ve "I'm Sorry"  karışık bir şekilde seslendirildi. Performans sırasında, oturan hayranlardan yüzlercesi yerlerinden ayağa kalkıp kaydı bir konsere çevirdiler. CNBLUE üyeleri de sahne etrafında rahatça hareket ederek hayranların tezahüratlarına karşılık verdiler.

2 Mart'ta yayınlanacak programı izlemeyi unutmayın!

(Türkiye saatine göre 2 Mart 17:15'te yayınlanacak.)

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak/Source: enewsWorld , OSEN
Çeviri: ~nby~ @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder