İMZA KAMPANYASI

CNBLUE'nun Yeni Albümü Can't Stop Dünyadaki Tüm Listeleri Salladı


CNBLUE yeni albümleri Can't Stop ile Merkez ve Güney Amerika'dan sonra Tayvan müzik listelerinde elde ettikleri zafer ile dünya çapındaki popülerliklerini bir kez daha kanıtladı. 

Tayvan'ın albüm satış listelerinde 'Five Music'e göre, CNBLUE'nun yeni albümü ilk haftadan %10.17'lik etkileyici satış oranı ile birinci sıraya oturdu. Can't Stop 21-27 Şubat'tan 25 gün öncesine kadar Kore ve Japon listelerinde de yüksek (ön) satış oranları ile birinci sıraya oturmuştu. 

Lider Jung Yong Hwa: "Bu, büyük ölçüde bizim tasarladığımız ve üzerinde çok çalıştığımız bir albüm oldu." dedi. Albüm, CNBLUE'ya ait 6 şarkı ve bandin daha olgun tarafını gösteren yönüyle büyük övgüler kazandı.

Amerika'nın Billboard dergisi, "CNBLUE'nun pop-rock tarzlarından 180 derece dönüş yaptığı Can't Stop albümü bir kez daha listelerde bir numara olacaktır." diyerek grubun başarısını taktir etti. Yayınlanışının hemen ardından tüm Asya iTunes listelerinde hit olan Can't Stop Meksika ve Peru iTunes listelerinde de 3. ve 5. sıralarına yerleşti. Orta ve Güney Amerika'daki Dünya Turunu yeni bitiren CNBLUE, yeni Hallyu ikonu/simgesi olarak dikkat çekiyor. Hatta Şili'nin medya kuruluşlarından "Bio Bio Chile" CNBLUE'yu, Hallyu dalgasının en popüler bandi olarak tanıttı. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: soompi
Çeviri: unDineee

1 yorum:

Bu olay eskiden mi olmuş?

Yorum Gönder