İMZA KAMPANYASI

[Haber] Jungshin, Fotoğraf Çekme Hobisinden ve Jonghyun'u Kıskandığından Bahsetti


CNBLUE'nun basisti Lee Jungshin, moda dergisi InStyle'ın fotoğraf çekimindeki pastel görünümlü resimleriyle bahar havasını getirdi.

Bir model gibi farklı çekiciliğini ortaya çıkararak, uzun bacaklarını ve kollarını sergileyerek, her fotoğrafta en iyi pozunu gözler önüne serdi.

Röportaj sırasında, fotoğrafçılığa olan düşkünlüğünden bahsetti.

'Yapmak istediğim şeyler' den birisi fotoğraf çekmek. Öğrenciyken giriş sınavı için fotoğraf çekme deneyimim olmuştu." diyerek geçmişinden bahsetti.

Daha sonra, "İleride imkanım olursa, CNBLUE'nun albüm kapak fotoğrafını kendim çekmek isterim. Kısa bir süre önce bir kamera aldım. Eğer boş vaktim varsa evde, çektiğim fotoğrafları düzenliyorum." diye ekleyerek amacını ve son zamanlardaki hobisini açıkladı.

"Programlarım yüzünden, çok fazla ünlü arkadaşım yok. Çok sık karşılaşılacak ya da ilk adımı atacak tarzda birisi değilim. Bu nedenle, diğerleriyle abi-kardeş ilişkisi kurabildiği için Jonghyun hyungu kıskanıyorum. Ama bir kere yakınlaştıktan sonra derin bir dostluk kurabilecek birisiyim." diyerek Super Junior'dan Kyuhyun, DBSK'den Changmin ve SHINee'den Minho'nun bulunduğu Kyu-line'ın bir üyesi olarak bilinen grup arkadaşı gitarist Jongyun'dan bahsetti.

Jungshin ve grup arkadaşları bugünlerde beşinci mini albümleri "Can't Stop"ın tanıtımıyla meşguller. Grubun aynı isimli dünya turu 19-20 Nisan'da Seul'de başlayacak.

Jungshin'in fotoğraf çekiminden birkaç örneğe aşağıdan göz atabilirsiniz. Ayrıca InStyle dergisinin Nisan sayısının bir kopyasını da kendiniz almayı unutmayınız!*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak/Source: ttwigo.com
Çeviri: ~nby~ @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder