İMZA KAMPANYASI

[Haber] Yonghwa K-POP’ın İmajının Değiştiğini İfade Etti


CNBLUE grubunun lideri Jung Yonghwa K-POP’un imajının nasıl değiştiğiyle ilgili düşüncelerini konuk olduğu radyo programı SBS Radyo Power FM “Beautiful Morning-Kim Changwan” da açıkladı. 

İlk çıkış zamanlarını hatırlayarak Yonghwa “Sahneye ilk çıkışımızdan beri çok fazla değiştik. İlk olarak Japonya’da sokaklarda, yabancıların karşısında bir canlı performansla başlamıştık.” dedi.

Ardından grubun yükselişini öven DJ Kim Changwan’ın “Tabii ki bu zaman içerisinde K-POP çok değişti.” yanıtına “Biz de dünya turumuzu daha yeni tamamladık. Görüldüğü üzere biz de epey değiştik.” diye ekledi.

Yonghwa açıklamasına devam ederek “Her zaman K-POP’ın medya yoluyla yükselişini duymuşuzdur. Ama Latin Amerika'ya kadar birçok farklı ülkeyi ziyaret ettikten sonra, başlangıçta hiçbir şey ummamamıza rağmen oraya vardığımızda ne kadar çok insanın bizi beklediğini gördük ve farkı hissettik.” dedi. Sonra da mütevazı tavırlarıyla “K-POP yalnızca bizim çabalarımızla değil diğerlerinin de sıkı çalışmasıyla birlikte yürüyor. Böylece yapılan işler tamamlanmış başarılı bir iş gibi gözüküyor” diye ekledi.

Ayrıca Yonghwa radyoya konuk olduğu süre boyunca son albümleri “Can’t Stop” dan dinleyicileri duygusallaştıran 'Love is…' şarkısını da akustik olarak çaldı. Yonghwa şarkılarını CNBLUE üyeleriyle birlikte besteledikleri “Can’t Stop” albümünün kendisini 80% memnun ettiğinden de bahsetti.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source:cnbluestorm
Çeviri: Houdini @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder