İMZA KAMPANYASI

The Star Röportajı ~ Lee Jungshin

CNBLUE’nun basçısı Lee Jungshin; My Daughter Seo Young ve Sword and Flower dizilerinde rol aldı.- Sizinle tanıştığımdan beri yaramaz arkadaşlara benziyorsunuz.
Evet, üyelerle birlikte olmak eğlenceli. Bugünün çekimleri daha anlamlı; çünkü bugün bizim dördüncü yıl dönümümüz. Duyduğuma göre bu yılın moda rengi maviymiş. Biz CNBLUE’yuz bu yüzden umarım bu yıl bizim yılımız olur.

- Vav. Soruları cevaplamakta gerçekten iyisin Sizi özel bir günde çalışmak zorunda bıraktığım için üzgünüm ama bu röportaj iyi olacak gibi duruyor (haha)
Doğum günlerinde bile sadece bir pasta alırız, o kadar. Bu yüzden bugün çalışmak benim için sorun değil. Üyelerimizle birlikte yalnız olmak iyi ayrıca bu şekilde fotoğraf çekmek de anlamlı. Son zamanlarda birbirimizi görmek zordu çünkü Yonghwa hyung ve Minhyuk bir süre önce dizi çekimleriyle meşguldüler. Onları sadece uyurken görüyordum.

- İki dizide rol aldın. My Daughter Seo Young ve Sword and Flower. Oyunculuk nasıldı?
Hoşuma gitti. Aşırı sıcağı ve aşırı soğuğu tecrübe ettim (güler). İzleyici reytinglerinin doğanın kanununa göre olduğunu söylerler. Farklı şeyler tecrübe etmekten memnunum. En önemlisi bir tarihi dizide bir de güncel dizide rol aldım. Tarihi dizide rol alırken ata binmeyi öğrendim ve yıl sonu ödül töreni programını çekerken bu yeteneğimi gösterme fırsatım oldu. Daha çok at binmek istiyorum ama yaralanma korkusuyla geri duruyorum. Yakın zamanda konserlerimiz var. Oyunculuk yapmak çok ilgi çekici. Daha fazla yapmak istiyorum

- Jonghyun’a Jungshin’in onun için ne anlam ifade ettiğini sordum. Ne söylediğini tahmin edebilir misin? Ne onunla ne de onsuz rahat edemeyen küçük bir kardeş.
Bu cevap beni hayal kırıklığına uğrattı. Böyle şeyleri söylemek kolay değildir. Onu aklımdan çıkaracağım. Haha. Bunu söylüyor ama aslında onunla ilgilendiğim için mutlu. Sevecen bir şekilde konuşamaz. Bu onun kendine has teşekkür etme tarzı.

- Sen CNBLUE’nun en genç üyesisin, abilerin seni seviyor, değil mi? Seni azarlıyorlar mı?
Beni azarlamıyorlar. Genelde birbirimizle ters düşmeyiz. Birbirimizin canını sıkacağını düşündüğümüz şeyleri yapmayız; bu yüzden hep bir gülümsemeyle keyifli bir şekilde çalışırız. Birbirimizi iyi tanıyoruz. Uzun zamandır birlikte yaşadığımızdan bu eğlenceli.

- Birisiyle çıkmaya başladığın zaman üyelerden ayrı yaşamak isteyebilirsin.
Belki… Birisiyle çıkmak. Güzel olurdu.

- Birisiyle çıktığın zaman nasıl bir adam olursun?
Doğrusunu söylemek gerekirse, bilmiyorum. İnsanların da bildiği gibi ben zekiyim, iyi gülerim ve CNBLUE’nun en genç üyesiyim. Doğrusu çok gülüyorum çünkü işimden zevk almadığımı hissedersem çalışamam. Ama bu sadece benimle alakalı değil. İçinde bulunduğum duruma da bağlı. Kişiliğim değişebilir ve bu tanışacağım kıza bağlı ben de nasıl değişeceğimi merak ediyorum şimdiye kadar sadece erkeklerle yaşadım.

- Birisiyle çık, gerçekten.
Etrafımdaki insanlar genç olduğum için birçok kişiyle çıkmam gerektiğini söylüyor. Ben de tecrübe edemediğim üniversite hayatı, flört etmek gibi diğer insanların günlük hayatta yaptığı şeyleri yakalamak için birisiyle tanışma ihtiyacı hissediyorum. Diziler genellikle aşk hakkında. Eğer hiçbir aşk tecrübem olmadığı halde bir dizide rol alırsam karakteri anlamak zor olmaz mı? Ayrılık şarkıları da bunu tecrübe etmemiş kişilerdense ayrılık yaşamış kişiler tarafından daha farklı söylenir. Tecrübe fark yaratır; ama bu zorla birisiyle tanışmak istediğim anlamına gelmiyor.
- Birisini ölesiye sevdin mi hiç?
Henüz değil, belki gelecekte bir gün... O kişinin (*ilk çıktığı kişinin demek istiyor) eşim olmasını istiyorum. İnsanlar birçok kişiyle tanışıp çıkıp sonra evleniyorlar; ama ben böyle olması gerektiğini düşünmüyorum. Ben aşkımı paylaşmak istemiyorum. Aşkımı yalnızca tek bir kişiye adamak istiyorum. Şimdilik aşkımı saklıyorum.

- Vay! Hayranların söylediklerinden dolayı sevinç çığlıkları atıyor. O kişi olmak isteyen hayranlarına daha fazla ipucu verebilir misin? Şartların neler?
Eskiden birçok şeye önem verirdim ama artık bilmiyorum. Mesleğimi anlayabilecek bir insan? Sanırım böyle biri yok. Çok meşgulüm. Benimle tanışacak kişinin yerinde olsaydım ben de kendimle tanışmaktan nefret ederdim. Her neyse, özel bir şartım yok; ama benden daha parlak cildi olan bir kızı tercih ederim. Vazgeçemeyeceğim tek şey bu.

- Lee Bo Young senin ideal tipin mi?
Evet. Bo Young noona'nın tarzını beğeniyorum. Aslında onunla yakınım, bu yüzden daha çok beğeniyorum. Umarım kız arkadaşımın görünümü Bo Young noonaya benzer.

- İşte son soru; sık sık adını yazıp internette arattığını söylediğin bir makale okumuştum. Bunu hala yapıyor musun?
Evet. Garip haberler var mı yok mu diye kontrol ediyorum. (Yong Hwa da bunu yaptığını söyledi. Neredeyse güne başlarken yaptığı ilk şey bu.) Özellikle de yeni albümümüzü yayınladığımız zaman beni ve müziğimi değerlendiren haberleri kontrol ediyorum. Kırılmam ve kişiliğimde düzeltmem gereken şeyleri bulmaya çalışırım. Haha. Ancak benimle ilgili pek haber yok. Daha çok çalışacağım.(güler)


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*


Kaynak/Source: dramafever

Photo cr: @nuromianchaochi
Çeviri: KMinEss @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder