İMZA KAMPANYASI

[Video Çeviri/Haber] CNBLUE'nun Yeni Şarkısı Can't Stop'a Ünlülerin Tepkileri -4-Video Çeviri

Krystal

Öncelikle güzel. Şarkıda bir dönüş var. İlkbahar hissi veriyor. CNBLUE her albüm çıkardığında başarılı oluyor. Her zaman! Bu sefer de başarılı olacaklarına eminim. Kesinlikle harika olacak! Çünkü onlar CNBLUE!

Kyuhyun

(Albüm/Şarkı) yayınlandı mı? Ah! Dinleyeceğim. Yine popüler bir şarkı yapıyorlar! Can't Stop'ta bağımlılık yapıcı bir melodi olduğunu düşünüyorum. Yonghwa mı yazdı? Doğru mu bildim!? Gerçekten mi?
(Diamond Girl) Bu şarkı da güzel. Bu melodi çok akılda kalıcı. İnsanların bu albümü seveceğini düşünüyorum. Hepsini CNBLUE üyeleri mi yazdı? Çok açgözlüler. Bunu yapmamalılar! Onlar çok kötü bir grup! Hem çok yakışıklılar hem de iyi müzik yapıyorlar. Dört üye de o kadar yakışıklı ki, 'Ortalama bir müzik yapabilirler' diye düşünmüştüm; ama konserlerine gidip onları şarkı söylerken ve enstrümanlarını gerçekten çaldıklarını görünce, 'Vay... Bu kadar iyi olabilirler mi?' diye düşündüm. Onların abisi ve sunbaeleriyim ama daha çok çalışmak istememe sebep oluyorlar. Onlar benim rol modelim.

Kim Tae Woo 

Dinleyebilir miyim? Teşekkür ederim. Daha yayınlanmadı, değil mi? Bu bir onur!
(Cold Love) Çok havalı (bir şarkı). Yonghwa mı yazdı? Vay... Çok büyüdü! Kendi döyleyeceğin şarkıyı kendin yazarsan, gücünü daha iyi bilirsin. Böylece her şeyini şarkıya katabilirsin. Hem de özel bir çaba sarf etmeden. Bu hiç adil değil. Yüzü de öyle (*Çok yakışıklı anlamında).. enstrüman çalıyor, şarkı besteliyor, şarkı sözü yazıyor ve böyle (*bu kadar iyi) şarkı söylüyor..
Can't Stop'ı da dinleyeceğim. Melodiyi çok sevdim. Üzerinde çok düşünmüş. Öyle basitçe/düşünmeden yazmamış. Bu şarkıyı yazınca mutlu olduğunu düşünüyorum. Çok memnun olmuştur, isterseniz sorun! Çok güzel. Batı pop müziklerine benziyor. Bu şarkının öylesine yazıldığını sanmıyorum. Bu hisler.. Yonghwa, bence... aşık. Yonghwa'nın çıktığına oy veriyorum. (*Yonghwa'nın çıktığını düşündüğünü söylüyor) CNBLUE'yla ilgili güzel bir şey.. sonuna kadar Kore ögelerini bırakmıyorlar. Bunu seviyorum! Benzer bir melodi; ama bu, düzenlemesinde yeni ve farklı bir şeyler denediğinin kanıtı. Ve öncelikle, çok iyi bir sanatçı, Yonghwa. Gerçekten! Beatles gibi Maroon 5 gibi.. (Bu albümün) Başarılı olacağını düşünüyorum. Bana da bir şarkı yaz.  


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Video Çeviri&cr: Just JYH
Çeviri: CNBuSrang

0 yorum:

Yorum Gönder