İMZA KAMPANYASI

[29.04.2014] CNBLUE Truth Spring Live Hayran Anlatımı

photo cr: tannou

Konserin full ses kaydını dinlemek için TIKLAYIN!

Hava yağmurlu, yarınki hava durumu tahminlerine göre yarın da yağmur yağacak. Yağmur adamı Yonghwa burada olduğu için yağmurun yağdığına hiç şüphem yok haha 

Yonghwa: Şimdi Kore’nin bizim, sizin, herkesin gücüne ihtiyacı var. Hadi harika bir konser verelim ve bu harika hissin Kore’ye ulaşmasını dileyelim. Bizimle birlikte dua edin böylece kalplerimiz bir olacak. (İngilizce) Pray For Korea/Kore için dua edin!

Üyeler 392 Yokohama konseri anılarından bahsederken Jonghyun konserin ne zaman olduğunu tam olarak hatırlayamadı; ama yuvarlak bir sahne olduğu için unutulmaz bir konser olduğunu söyledi.

JH: Hatırlıyorum, (konserin adı) 36’lı bir şeydi.. Neydi?
YH&MH: Hayır! 392!
JH: Ne zaman burada konser vermiştik? 2 yıl önce mi?
MH: Yonghwa bu konuyu zaten konuşmuştu! 

Yonghwa; “Umarım yine öyle bir konser verebiliriz” dedi ve bir gün yine yuvarlak bir sahnede konser vereceklerine dair söz verdi!

Konserde My Miracle’in Korece versiyonunu çaldılar. Bu şarkıyı Kore’deki insanlara adanmış gibiydiler. Çok dokunaklıydı…

JH: Daha önce bu konser alanının çok büyük olduğunu hissetmiştim; ama şimdi öyle hissetmiyorum. Eskiden böyle büyük sahnelerden korkuyordum; ama artık korkmuyorum. Tüm bunlar sizin sayenizde millet!! Ama yine de hayranların “ee~!!??”(yuhalama veya sorgulama sesi) sesinden korkuyorum. Lütfen bizi sıcak kalplerinizle destekleyin.

Sahne önünde havai fişekler patlayınca;
JH: Ah çok sıcak! Düşündüğümden daha sıcak. Yonghwa provalarda korktu.
YH: Yine de ben profesyonelim.

Yonghwa her şeyi biliyor! Yonghwa, Cold Love şarkısını bir yıl önce bestelemiş ve konser sırasında bazı hayranların Cold Love’ı Can’t Stop’tan daha fazla sevdiğini duyduğunu söyledi.

Truth'un canlı performansı (albüm versiyonundan) çok daha iyi^^ Bu iyi bir sürpriz oldu^^

Yonghwa 2 veya 3 şarkıda (*hayran hangi şarkılar olduğunu hatırlamıyor) yeni bir gitar kullandı. Yeni gitarı ona çok yakışmış^^ (fotoğraftaki gitar)


YH: Müziğimizi dinleyerek mutlu olmanız beni de mutlu ediyor. Şarkı yapmak ve böyle konserler verebilmek için her zaman çok sıkı çalışacağım. Hepimiz her zaman mutlu olabilirsek çok güzel olur. Millet!! Yarın da yarından sonra da Try Again Smile Again!!!


Try Again Smile Again performansında Yonghwa gitar çalmadı. Mikrofonu eline aldı ve sahnenin iki ön uzantısında yürüdü, bu çok hoştu! Şarkının sonlarına doğru piyanonun başına geçip şarkıyı hem söyledi hem de piyano çaldı. Şarkıyı piyanonun başında bitirdi, çok güzeldi! TT TT 

Bugünkü konserde Minhyuk bateri çalarken ve nakaratlara eşlik ederken normalden daha fazla gözlerini kapıyordu. Performansına tüm benliğini ve ruhunu koyduğunu hissettim.

Encore’da sahneye ilk Minhyuk çıktı, sonra Jonghyun. Sonra bir süre kimse gelmedi, Minhyuk Japonca “Sıradaki??” diye bağırdı. Sonra Jungshin ve Yonghwa geldi.


Encore’da Jonghyun mikrofonunu sahnenin önündeki uzantılı yollardan birine koydu. Sonra arkasını dönüp sahneye baktı ve diğer üyelere “Sahneye buradan bakınca çok havalı görünüyorsunuz“ dedi.

Jonghyun encore sahnesine kollarını sıvadığı bir tişörtle geldi. Bu giyiniş tarzıyla göğüs kaslarının büyüsüne kapıldım xD

Veda ederken Yonghwa sol sahneye doğru yürüdü. VIP alanında tekerlekli sandalyede bir BOICE vardı. Yonghwa encore sahnesinde kullandığı havlusunu nazikçe bu hayranın kucağına koydu ve geri döndü.

Konser az önce bitti. Çocuklar başlarda biraz garip görünüyordu ama sonunda eğlenmiş ve keyif almış gibi görünüyorlardı.  Özellikle balladlar çok hoş ve duyguluydu, çok etkilendim.

Yokohama 1. gün konseri bitti. Şarkı listesi Can’t Stop konseri ile neredeyse aynı sadece Love is yerine Truth’u çaldılar.

Bugünkü konser çok harikaydı, özellikle Yonghwa’nın vokali^^ Bütün şarkıları çok güçlü ve mükemmel bir şekilde söyledi. Yetenekleri gerçek!! Bunu bugün hissettim^^

Üyeler gülümsüyordu ama hala dua etme modundaydılar.

Bunu FNC Kingdom konserinde hissetmiş ama şimdi kesinleştirmiş oldum^^ Kategorileri IDOL BAND’den ROCK BAND’ine döndü!!!

CNBLUE Truth Yokohama 29 Nisan Şarkı Listesi

Time is Over
Diamond Girl 
Intuition
MC/Konuşma
Love
Enstrümental solo
These days
My Miracle (Korece ver)
Eclipse
MC/Konuşma
Cold Love
Coffee Shop
Robot 
In My Head 
MC/Konuşma
Blind Love
Teardrops in the rain 
Truth 
I'm Loner
I'm sorry
Lady 
MC/Konuşma
Try again smile again 
Can't Stop 
Like a child 
(Encore) 
Wake up 
Love Girl 
MC/Konuşma
Love light

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source: GrlyGirlie, ketchBurning, boice106, hajimari622, ChikkaM2, yongyongjii, norleecious, CNBMinhyuk, sandy_cnb
Çeviri: CNBuSrang@TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder