İMZA KAMPANYASI

CNBLUE'nun 'Korean TV Drama' Röportajı Sayı: 59 (Part 1)


-Belgesel filminizi izledikten sonra ne düşündünüz? 

JH: Çok eğlenceliydi. Bizi bir süredir tanıyan insanlarla hatıralarımızı paylaşmak içindi ve yeni fanlar için ise daha önce nasıl olduğumuzu öğrenmeleri için bir şanstı.
MH: Hepimiz izlerken eğlendik ama ben izleyen insanların ne düşüneceği hakkında endişelendim. 

 -Çekim esnasında ilginç bir bölüm oldu mu? 

YH: Jung Shin'in Miso çorbası yaptığı sahne eğlenceliydi. 
MH: Biraz kameralara oynamıyor muydun? Normal halinin aksine baya konuşkandın.
JS: Yine de her zaman yemek pişiren ben olduğuma göre doğruluk payı var. 
JH: Doğrusunu söylemek gerekirse başlarda sıkıntılı olduğunu düşünmüştüm çünkü kamera her zaman bizimleydi ama bittiğinde çekimleri özledim ve 'Gerçekten mi? Daha şimdiden bitti mi?' diye düşündüm. 

-Dünya turu Seoul konseri provaları esnasında çok gerildiğiniz ve hatta 'Pardon, çekim yapmayı bırakır mısınız?' diye sorduğunuz bir sahne vardı. Yoksa filmde olmasını istemediğiniz sahneler mi var?

JS: Summer Sonic sahnesinden sonra aramızda ciddi bir tartışma oldu ve bundan dolayı gergindik. Bu bizim bir parçamız, bu halimizi göstermek istemediğimizden değil de bu kadarını göstermek çok mu fazla olur diye endişeleniyoruz. 
MH: Performansımızın hemen ardından daha iyisini yapmış olmayı dilediğimizi gösteren tutkumuzu görebileceğiniz bu sahne vardı. Bu müziğimizi ne kadar ciddiye aldığımızı gösteriyor. Daha önce hiç böyle bir şey göstermediğimizden, yeni bir yönümüzü açığa çıkarmanın ilginç olduğunu düşünüyorum. 
JH: Provalar esnasında genelde çok gergin oluruz, bizi daha önce hiç böyle görmemiş kişiler için bunu izlemek korkutucu olabilir. (Sırıtıyor.) Gerçekten çok gergin olduğumuz birçok durum var. Böyle sahnelerin çekilmiş olması yalnızca doğallıktan. 
YH: Provalarda genellikle konsantre olmamız gerekir. Zaten gergindik birde kameraların olması bizi biraz sinir etti. O gün film çekimi için olan kameralara ilaveten DVD için de kameralar vardı bundan dolayı daha da gerildik. 
MH: Her ihtimale karşı şüphelerinizi gidermek için Summer Sonic konserinden sonra kavga etmediğimizi söylemek istiyorum. 
YH: (Çok ciddi bir ifadeyle) Aslında kavga ettik. 
JH: Evet, ettik. LOL 
YH: Sadece şakaydı. 
JH: Cidden siz de aynısını yapmıyor musunuz? Performans bittikten sonra eğer sorunlar varsa tartışmıyor musunuz? Bütün sanatçıların bunu yaptığına eminim. Yapılması gerekiyor. 

-Yurdunuz da filmde gösteriliyor. Özellikle çekim için temizlik yaptınız mı? 

JH: Biraz yaptık ama genelde çok dağınık değildir zaten. 
MH: Oturma odasını biraz topladık ama kendi odalarımız her zaman olduğu gibiydi. 
JH: Fazla meşgul olduğumuz için evde duracak çok zamanımız yok bu yüzden ortalığı dağıtmaya fırsatımız olmuyor.(acı bir şekilde gülümsüyor) 
YH: Ben aslen derli toplu bir insanım. 
JH: Ben de genelde düzenliyimdir. Misafirler (çekim ekibi) için oturma odasını topladık ama kendi odalarımız olduğu gibiydi. 

-Girişte birçok ayakkabı vardı. JH: Bu bizim elimizde değil. Menajerimiz de dahil beş erkek birlikte yaşıyoruz.

JH: Bundan kaçamayız. Menajerimiz de dahil 5 erkek birlikte yaşıyoruz.  MH: Evet, bu kaçınılmaz. 

-Filmde diğer üyelerin havalı göründüğünü düşündüğünüz belirli bir sahne var mı? 

JS: Savunma sporları yaparken röportaj verince Jong Hyun'u çok havalı buldum. Bu bayan hayranların akıllarını başından alacaktır. 
JH: (Sırıtıyor) 
JS: Spor yaparken ve terlerken çok havalı gözüküyordu.
JH: Jung Shin'in bize yemek pişirdiği sahne bende onun çok kibar olduğunu izlenimini uyandırdı. Evlenince haftada iki üç kez yemek pişirmek istediğini bile söyledi, değil mi? Bu onu çok nazik gösterdi. 
JS: Neden? Bunu evde hep yapıyorum. 
 JH: (Şakacı bir şekilde) Hiç de öyle bir şey hatırlamıyorum! 
 JS: (acı bir şekilde gülümsüyor) 

-Ya sen Minhyuk? 

MH: Jung Shin bir basçı olarak pozisyonunu tanımlarken, Jong Hyun müzik hakkında konuşurken, Yong Hwa performanstan önce konsantre olurken ya da birlikte müzik hakkında tartışırken havalı gözüktüğümüzü düşünüyorum. 

- Yong Hwa? 

YH: Aslında hiçbir sahne yok. Filmde sadece kendime dikkat ettim. (Sırıtıyor.) 
Hepsi: LOL 
YH: Bütün sahnelerimi hatırlıyorum. Özellikle beste yaparken ki halimi beğendim ve Jung Shin'in çocukluk fotoğraflarını da unutmak zor. Küçükken çok sevimliymiş ama... 
JS: Böyle konuşma! LOL!

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: CNBLUESTORM
Çeviri: KMinEss

0 yorum:

Yorum Gönder