İMZA KAMPANYASI

CNBLUE'nun 'Korean TV Drama' Röportajı Sayı: 59 (Part 2)


- Dünya turu yaparak hayallerinizi gerçekleştirdiğinizi düşünüyor musunuz? 

MH: Oyunculuk ve benzeri şeyler de yaptım ama en mutlu olacağım yerin sahne olduğunu düşünüyorum. Şimdi bunu kabul edebilirim. 
JH: Daha büyük hayallerimiz olduğundan bu bir son değil. 
YH: Billboard listesinde 1 numara olmak~ Hayaller büyük olmalıdır!

-Bu hayale ulaşmak için herhangi bir özel çaba gösteriyor musunuz? 

JS: Özel bir çaba göstermekten ziyade hergün üstünde çalıştığımız şeyler bu hayale ulaşmak için gerçekleştirdiğimiz çabanın ta kendisi bence. Bu çalışmaların sonucunda daha çok tecrübe kazanıyoruz ve zaman geçtikçe tatmin olacağız. 
JH: Billboard listesinde 1 numara olmak ya da daha çok insan tarafından sevilmek... Buna sadece kendimiz erişemeyiz. Fırsatlara ve bizi destekleyen insanlara ihtiyacımız var. Bu nedenle doğru zamanlamanın çok önemli olduğuna inanıyorum. Bu zamanı yakalamada başarısız olmamak için ve de bundan dolayı pişman olmamak için ayakta kalmalı ve her zaman hazırlıklı olmalıyız. 
MH: Jong Hyun'un da az önce söylediği gibi bir hayalin gerçek olabilmesi için birçok koşulun bir araya gelmesi gerekir. Bu yüzden yaşadığımız her saniye elimizden gelenin en iyisini yapmayı sürdürürsek hayalimizin gerçekleşeceğine inanıyorum. 
YH: Bazen İngilizce kullanarak şarkılar yazıyorum. Bence bu hayalimizi gerçekleştirmekle bağlantılı olabilir. Yani İngilizce sözler yazarak hazırlandığımı söyleyebilirim.

- 10 yıl sonra nasıl olacağınızı hayal ediyorsunuz? 

JH: O kadar da uzak değil. Filmde de söylediğim gibi, biz henüz tamam değiliz ve koşmaya devam etmeliyiz. Bu yüzden yaptığımız şeyi devam ettirirsek iyi olacağımızı düşünüyorum. Ve bunu yapmak zor değil. 
MH: Her zaman dördümüz birlikte en iyiyi bulmaya çalışıyoruz ve daha iyi performanslar sergilemek için çok çalışıyoruz. Bu bizim ilk dünya turumuz ama ben on yıl içinde bizi dünya turunda çok daha iyi performanslar sergilerken görmeyi umuyorum. 
YH: Bence 10 yıl sonra özel jetimizi kullanarak seyahat edeceğiz. (Herkes gülüyor) 

- 2014'te bireysel olarak hiç durmasını/bitmesini istemediğiniz şeyler var mı?

JH: Dünya turumuz hala devam ediyor ve daha önce hiç gitmediğimiz birçok yere gitmek istiyorum. Dünya turu henüz bitmedi, 2015'te de devam etmek istiyorum. 
MH: Henüz yirmilerimizde olduğumuz için hiçbir şeyden vazgeçmememiz gerektiğini düşünüyorum. Her şey için durmak yok! 
YH: Henüz hedefimize ulaşmadık. Aksine bence daha yeni başladık ve bu yüzden hedefimize doğru koşmaya devam etmeliyiz. 
JS: Filmin son sahnesini izlediğimde o zamandan beri büyümüş olduğumuzu görebiliyorum. Aynı bunun gibi büyümeye devam ettiğimizi hissetmek isterim. 2015'te geriye dönüp baktığımızda şu ve bu konularda eksiklerimizi görebiliriz. 

- 2014'teki asıl hedefiniz nedir? 

YH: Tokyo Dome'da konser vermek istiyoruz. Çok çaba göstereceğiz. Ayrıca dünyayı dolaşmak ve birçok yere gitmek istiyoruz. İşte böyle bir yıl..

 - Sizin için yoğun bir yıl olacak gibi duruyor. Tükenene kadar kendinizi zorlamayın. 

JH: Evet, tabii ki.
YH: Böyle bir şey olmayacak. (Gülüyor)

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak/Source: cnbluestorm
Çeviri: KMinEss @TurkishBoice

1 yorum:

waoww süpersiniz yaa :)

Yorum Gönder