İMZA KAMPANYASI

[Haber] CNBLUE "Can't Stop"ta Olgunluğunu Sergiledi


Daha olgun ve gösterişli bir sound ile donanan Koreli erkek grubu CNBLUE, beşinci mini albümü "Can't Stop"la sahnelere güçlü bir dönüş yaptı. Ve doğrusunu söylemek gerekirse, yeni albümü dinlemeyi bırakmak oldukça zor.

Grubun lideri ve vokalisti Jung Yonghwa ve gitaristi Lee Jonghyun'un yazıp bestelediği altı parçayı içeren "Can't Stop" dokunaklı vokalleri ve etkileyici enstrümantalleriyle , CNBLUE'nun bir önceki mini albümü "Re:BLUE"nun sınırlı ve ritmik sound'una nispeten üstün geliyor.

Çıkış parçası ve albümün mücevheri olan duygu yüklü "Can't Stop", Jung Yonghwa'nın arzulu vokali eşliğinde ahenkli piyano ezgisiyle başlıyor ve güçlü bateri ritimleri, yaylı çalgı ve gitar melodileriyle karışarak hisli bir nakarata dönüşüyor. Romantik bir balad ve bulaşıcı bir melodi arasında gidip gelen "Can't Stop" grubun müzikal kabiliyetinin etki alanını gözler önüne seriyor.

"Sleepless Night" akustik gitar akorları ve tatlı sözlerle nitelendirilirken, "Diamond Girl" güçlü bir vokale ve gösterişli bir his yayan modern caz ezgilerine ağırlık veriyor.

Genel olarak, CNBLUE'nun yeni albümü hayal kırıklığı yaşatmadı ve büyük ihtimalle bu albüm grubun yurt içindeki ve yurt dışındaki kalıcı popülaritesini daha da ileri taşıyacak.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak/Source: koreaherald.com via justJYH
Çeviri: ~nby~ @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder