İMZA KAMPANYASI

[Haber] LA Dodgers Oyuncusu Ryu Hyunjin Resmi Sezon Tanıtım Müziği Olarak CNBLUE'nun Şarkısını Seçti


CNBLUE'nun şirketi FNC Entertainment'ın açıklamasına göre Ryu Hyun Jin'in resmi sezon tanıtım müziğinin adı 'Ryu Can Do It' Jung Yong Hwa kendi bestesi olan One Time şarkısını Ryu Hyun Jin için yeniden yazdı ve düzenledi. 

Sözlerde geçen "Mr. Monster" Ryu Hyun Jin'i temsil ediyor. "Ryu can do it," adı verilen şarkı, Kore halk şarkısı Arirang'dan sık sık tekrarlanan gitar motifleriyle ve melodisiyle hoş bir uyum içinde. 

Ryu Hyun Jin bu sezon oyuna her girdiğinde Dodgers' stadyumunda bu şarkı çalacak. 

Ryu Hyunjin'in Kore şirketi A-spec'in CEOsu Yu Hyunsu, "Ryu Hyunjin CNBLUE'nun müziğini dinlemeyi seviyor, biz de onların enerjik ve genç müziklerinin Ryu Hyun Jin'e iyi bir şekilde uyacağını düşündük. CNBLUE da gerçekleştirdiği dünya turuyla sadece Kore'de değil yurtdışında da oldukça popüler ve prestijli bir band olduğunu kanıtlamıştır."dedi. 


Ryu Hyun Jin Amerika'ya gitmeden önce bile onunla tanışıklığı olan CNBLUE, "Bütün üyeler Ryu Hyunjin'in hayranıdır. Bu sezonun tanıtım müziği Ryu'ya başarı dilemek ve onu neşelendirmek için yazıldı."dedi.*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Trans:justjyh
Çeviri:  Kang MinEss @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder