İMZA KAMPANYASI

[Haber] LOVE FNC CNBLUE SCHOOL Dreame School Wreaths KampanyasıCNBLUE'nun ricası üzerine, FNC Entertainment, KFHI (Korean Food for Hungry International) ve Pirinç çelenkleri, DREAME'nin işbirliği ile 'LOVE FNC CNBLUE SCHOOL Dreame School Wreaths'  kampanyası tanıtılacak. Bu proje, CNBLUE'nun çok uluslu hayranlarıyla birlikte yaptığı yurtiçi yardımların dışında Asya ve Afrika'daki muhtaç gençlere yardım etmek amaçlı başlatılmıştır. CNBLUE 14 Ocak 2014'de çıkış yaptığından beri dünyanın dört bir yanındaki hayranlarının gönüllü olarak katılımlarıyla DREAME pirinç çelenkleri, DREAME yumurta çelenkleri, DREAME mama çelenkleri, DREAME yemek çelenkleri ve DREAME gümüş çelenkleri bağışlıyordu.

Çok uluslu hayranlar geçtiğimiz bu beş yıl içinde, CNBLUE'yu desteklemek ve ihtiyaç sahibi komşularına yardım eli uzatmak için CNBLUE'nun konserleri, hayran buluşmaları, showcase, dizi tanıtım konsferansları ve üyelerin doğum günü partileri gibi etkinliklere toplamda 33.911 ton pirinç, 200 yumurta, 1,145 gün gümüş ve 30 kilo yemek çelengi bağışında bulundular. 1. CNBLUE Okulu 2012'de FNC Entertainment, CNBLUE hayranları ve üyeleri tarafından Afrika'nın doğu bölümünde kalan Burkina Faso'da inşa edildi. Şimdi 1000 anaokulu ve ilkokul çocuğu bu okulda eğitim alabiliyor. Şimdilerde 2. CNBLUE Okulu inşaatı Filipin'de başlatıldı. 'LOVE FNC CNBLUE SCHOOL Dreame School Wreaths' kampanyası, CNBLUE üyelerinin sadece yurtiçinden değil yurtdışındaki insanların da katılımı dilekleriyle başlatıldı. Bu, LOVE FNC CNBLUE SCHOOL PROJESİ'ni sürdüren KFHI tarafından pirinç çelenkleri DREAME'e önerildi.

'CNBLUE Dreame Okul Çelenkleri' konsepti blok inşa etmek şeklinde olacak. Bir CNBLUE Okul'u için 5000 blok gerekmektedir. Dreame Okul Çelenkleri, 5 bloktan 200 bloğa kadar blok sağlıyor ve fazladan bloklar da mevcut. Pirinç Çelenkleri, DREAME masrafların karşılığını CNBLUE ve her üye adına blokları toplayan KFHI'a bağışlayacak. KFHI bu fonları kullanarak Asya ve Afrika'da CNBLUE Okul'ları inşa edecek.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak: Daum
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder