İMZA KAMPANYASI

[14-15 Mayıs 2014] Weibo Güncellemeleri ~ Yonghwa Shu Uemura Hayran Buluşması


[Çeviri] @CNBLUE: Çinli Boicelar uzun zaman olmuştu ^^ Ben Yonghwa~ Güvenli bir şekilde Şangay'a geldim. Beni karşılamak için sevgiyle bekleyen herkese çok teşekkür ederim. Dışarıda yağmur yağıyor bu yüzden eve giderken dikkatli olun. Yarın görüşürüz ^^ Çok teşekkür ederim! Xiè xiè (Çince teşekkürler)!!!!!!

[Trans] @CNBLUE: Chinese boice it’s been a while ^^ It’s Yonghwa~ I arrived safely in Shanghai. To all people who were waiting to greet me with love, thank you very much. It’s raining outside so be careful on your way home. See you tomorrow ^^ Thank you very much! Xiè xiè (thank you in Chinese)!!!!!!

[Orijinal] @CNBLUE: 중국 boice 여러분 오랜만입니다^^ 용화예요~ 상해 잘 도착했습니다. 저를 맞이 하기 위해서 많은 분들이 기다려주시고 사랑 보내 주셔서 감사합니다. 비가 오니 조심해서 귀가 하시길! 내일 봐요 ^^ Thank you very much! 谢谢!!!!!!

***


[Çeviri] @CNBLUE: En iyisi!!!!!!!!!!!!!!!!!♡

[Trans] @CNBLUE: The best!!!!!!!!!!!!!!!!!♡

[Orijinal] @CNBLUE: 최고!!!!!!!!!!!!!!!!!♡

***

[Çeviri] @CNBLUE: Çinli hayranlar! Gerçekten unutulmaz bir hayran buluşmasıydı. Teşekkürler! Shu Uemura görevlilerine de çok teşekkürler~! Ve bu güzel oyuncaklar için teşekkürler~~ Tekrar harika zaman geçirelim ^^ Her zaman hayranlarım beni sıcak bir şekilde karşılıyorlar ! Sizi seviyorum!

[Trans] @CNBLUE: Chinese fans! It was really a memorable fanmeeting. Thank you. Thank you very much to Shu Uemura officials too~! And thank you for the nice dolls~~ Let’s have a good time again ^^ Always receiving warm greetings from ma fans ! Love u

[Orijinal] @CNBLUE: 중국팬 여러분! 정말 잊지못할 팬미팅이었습니다. 감사합니다. 슈에무라 관계자분들도 정말 감사드립니다~! 그리고 멋진 곰돌이 인형도 감사드려요~~또 다시 이런 좋은 시간 가질수 있었으면 좋겠네요^^ 늘 뜨겁게 반겨주시는 ma fans ! Love u!

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source: cnbluestorm
Çeviri: mcnbl@TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder