İMZA KAMPANYASI

[30.04.2014] CNBLUE Truth Spring Live Hayran Anlatımı

     
         Konserin full ses kaydını dinlemek için TIKLAYIN!

Belki Min Hyuk Time is Over'da biraz hata yapmış olabilir. Sonra Yong Hwa hızlıca Min Hyuk'a baktı ve ona gülümsedi.

Yokohama Konseri'nin 2. gününde çok fazla hayran vardı.

Provaları izleyen hayranlar Jong Hyun'un, Yong Hwa'ya bazı gitar kordları söylemek için arkadan sarıldığını söylediler.

Sadece hayal etmeniz için.. Hayranlar Jong Hyun'un dar kesim kolsuz gri bir t-shirt giydiğini söylediler. Vahşi! Lol

Yokohama 2. gününde de ilk günkü set list'in aynısı vardı.

Çocuklar bugün daha sakindiler. Sahnede eğlendiler ve her performans geçekten iyiydi.

Yong Hwa siyah JK, beyaz t-shirt ve bileğe kadar mavi NIKE spor ayakkabılar giyiyor. Çok yakışıklıydı.


Çocukların dördü de spor ayakkabı giyiyordu. Jong Hyun uzun siyah converse, Yong Hwa mavi NIKE, Min Hyuk beyaz Adidas, Jung Shin ise siyah çok pırıltılı bir ayakkabı giyiyordu.

Jung Shin beyaz bir gömlek giymişti. Kemerine siyah bir şapka takmnıştı ve sol bileğinde de kırmızı bir bileklik vardı. Tavşan kulakları gibi görünüyordu.

Yong Hwa ve Jung Shin konser boyunca kırmızı bir bileklik takıyorlardı. Yong Hwa bilekliği arka cebinde koydu ve Jung Shin onu alıp bileğine taktı.

Konserin havası düne göre daha neşeliydi. Çocuklar bugün sahnede gerçekten eğlendiler.

Yong Hwa solo albümünden bahsetti. Yong Hwa, CNBLUE'nun hergün çalıştığını söyledi ama henüz ne zaman albümünün çıkacağını bilmiyordu.

Yong Hwa çok az solo albümü hakkında konuştu. "Her gün albümüm hakkında düşünüyor ve hazırlanıyorum. Ne zaman yayınlanacağını bilmiyorum lütfen bekleyin."

Yong Hwa: Solo albümüme hazırlanıyorum ^^ Her gün hem CNBLUE albümleri hem kendi solo albümüm için çalışıyorum düşünüyorum, düşünüyorum ve düşünüyorum!
Jung Shin: Bunun için de sabırsızlanın

İlk sunucu Yong Hwa: Dün bunu söylemiştim ama tekrar söyleyeceğim ve biliyorum ki hepiniz şu an sizlere ihtiyacımız olduğunu biliyorsunuz. Hepimiz güzel bir canlı performans sergileyeceğiz ve umarız bu duygular Kore'ye kadar ulaşır. Millet lütfen bu gece boyunca bizimle olun.

Yong Hwa bugün üç dilde konuştu. Korece, İngilizce ve Japonca. Ama izleyiciler en çok ana dilinde konuşurken heyecanlandılar.

Sadece Jong Hyun değil, Jung Shin ve Min Hyuk'da gözleri kapalı olarak şarkı söylediler. Eclipse'de Jong Hyun ve biz tek başımıza söyledik. Jong Hyun mikrofonunu seyircilere çevirdi.


Jung Shin artık daha olgun, bas performansı harikaydı ve şarkı söylerken daha özgüvenliydi. Sahne arkasında da çok çalıştı, fan serviceleri harikaydı.

Min Hyuk, "Can't Stop" albümleri hakkında konuşmaya başladı ve üçü "Cold Love"ı duydukları anda işte bu dediler. Ama (MH) ekledi "zannen na kyoku" Bunun albüm çıkış şarkısı olmaması yazık oldu.Daha sonra Yong Hwa dedi ki: "Zannen?" (Yazık mı?) Bence albümdeki tüm şarkılar çok güzel. Min Hyuk bunun üzerine sen en iyisisin oniisan dedi.

392 hakkında: 

Yong Hwa: Dün gece konserden sonra 392 konser DVD'mizi izledim. Burada tekrar yuvarlak sahne performansı vermek istiyorum. Söz veriyorum.

Yong Hwa: Dün gece konserden sonra otelde 392 DVD'mizi izledim.
Jong Hyun: Oh ben de izledim.
Yong Hwa: Gerçekten mi?
Jung Shin: Ben de izledim.


392 konserleri hakkında konuşurken Yong Hwa o zaman kim gelmişti diye sordu. Hayranlar el kaldırdığında İngilizce olarak "Sizler bizim büyük hayranlarımızsınız!" dedi.

Jong Hyun: 392 konserimizde hepiniz harikaydınız, biz de öyle. Ama bugün hepiniz daha harika olacaksınız değil mi?

Jong Hyun: Bu şarkıyı seviyorum, en iyisi bu. Ah tüm şarkıları seviyorum.
Jung Shin: Neden?
Jong Hyun: Neden bilmiyorum. Sen ne düşünüyorsun?
Jung Shin: Çünkü bu şarkıyı hyung yaptı. "Bilind Love"

Bugün Tamama bandajımı takıp barış işareti yaparak Yong Hwa'ya gösterdim. Yong Hwa gezinirken gördü, şişesiyle onu gösterdi.

Neden Yong Hwa'nın performansları bağımlılık yapıyor ve izledikçe izleyesiniz geliyor? Çünkü set list aynı olsa bile değişiklikler ve doğaçlamalar yapıyor. Ayrıca konserde eğlenmesi izleyenlerin daha çok eğilenmesini sağlıyor.Jong Hyun defalarca Japonca olarak "Ma tonikaku"(her neyse) dedi. Japoncası çok doğaldı.

Yong Hwa, In My Head introsu sırasında sahneden fışkıran alevler sırasında parmaklarıyla kulaklarını tıkadı. Yine korktu, çok tatlıydı.

Yong Hwa genelde Love'dan önce beatbox yapar, bizden yapmamızı istedi ama biz sadece güldük. Sonra "Bunu üç yıldır yapıyoruz ama siz hala yapamıyorsunuz. Hadi bir kez daha deneyin" dedi. 2 kez yaptı ama izleyicilerin tepkisi her seferinde daha yüksek kahkahalar oldu.

Min Hyuk Lady'nin sonunda bagetlerini attı ama performansına muhteşem bir şekilde devam etti.

Lady'de Min Hyuk'un bagetlerinden biri havaya fırladı. Ama hemen peşine bir tane baget aldı ve devam etti. Ne kurtarış ama... tam bir profesyonel.


Lady Japonca versiyonunda Jong Hyun Korece söyledi. Sonra kendine güldü ^_^

Yong Hwa Lady ve Teardrops in the Rain'den yeni gitarını kullandı. Sadece iki şarkı için. Kullandığı diğer gitarlardan daha büyüktü, garip görünüyordu. Yerini ve askısını sık sık düzeltti. Umarım yakında daha rahat kullanır.

Herkes "Truth" albümünü dinledi mi? Hangi şarkıyı sevdiniz? Ben hepsini sevdim.

Yong Hwa Like a Child'ın son parçasında piyano çalarken iki kez Kore için dua edin dedi.

Yong Hwa keyboard çalarken bacaklarını sürekli yukarı aşağı salladı. Hopluyor gibi görünüyordu :) Ve çalmadan oturduğunda iki elini dizlerinin üzerine koydu. Çok sevimliydi.

Encore: 

Min Hyuk ve Jong Hyun bej tur t-shirtleri, Yong Hwa ve Jung Shin'de siyah tur t-shirtleri giyiyordu. Dün gece olduğu gibi.

Jong Hyun: Sadece bir şey söylemek istiyorum. Bu konserden sonra çok çalışacağız, yarın da çok çalışacağız ve çok, çok daha sıkı çalışacağız. Ondan sonra tekrar buluşalım. Dünra turumuz ve bunun gibi turlar için çok çalışacağız ve kendimizi daha çok geliştirip döneceğiz. Tekrar buluşalım.

Yong Hwa: (Korece) Teşekkürler millet. Mutlu olun. Jong Hyun mutlu ol, Min Hyuk  mutlu ol, Jung Shin mutlu ol, herkes mutlu olsun.

Min Hyuk sahneye geldi ve Jong Hyun koşarak baterinin merdivenlerine çıktı ve yumruğu ile büyük zile vurdu. Eğlenceli gözüküyordu.

Yong Hwa hep minnettar. Hiç "arigatou" deme gafletinde de bulunmadı. Hep Korece teşekkür etti ve "mutlu olun" dedi.

Jong Hyun: Bu konserden sonra hayatlarınızda çok çalışın. Sonuna kadar çok çalışın. Birçok ülkeye gideceğiz ve şimdi olduğumuzdan daha çok büyüyeceğiz. Ve buraya tekrar geleceğiz.

Ending

Yong Hwa herkesin neden Love Light'ı söylemeyi bildiği konusunda hiçbir fikri olmadığını söyledi.

Konser şimdi bitti. Yong Hwa dün olduğu gibi MC'ydi. Son şarkı Love Light'da Yong Hwa: Bu şarkı genelde neşeli bir ruh halindedir ama bugün kalpleri ısıtıyor. Kalpleri ısıtmak için.

Truth Spring Love bitti!! Tüm performanslar.... süperdi!!! Muhteşem vokal!!! CNBLUE elinden gelenin en iyisini yaptı!CNBLUE Truth Yokohama 29 Nisan Şarkı Listesi

Time is Over
Diamond Girl 
Intuition
MC/Konuşma
Love
Enstrümental solo
These days
My Miracle (Korece ver)
Eclipse
MC/Konuşma
Cold Love
Coffee Shop
Robot 
In My Head 
MC/Konuşma
Blind Love
Teardrops in the rain 
Truth 
I'm Loner
I'm sorry
Lady 
MC/Konuşma
Try again smile again 
Can't Stop 
Like a child 
(Encore) 
Wake up 
Love Girl 
MC/Konuşma
Love light

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Photo cr: as taggedKaynak/Source: GrlyGirlie, ketchBurning, 2kou2kei2, Pank_Blue, happytmg, nuromianchaochi,boice106,ChikkaM2,flyfurrifly,w2ting,natsugoguma,
Çeviri: unDineee @TurkishBoice1 yorum:

bu konseri yayınlayacak veya çevirecekmisiniz internetten aradım ama konser internette yok lütfen çevirirmisiniz yada yayınlarmısınız :D lütfennn

Yorum Gönder