İMZA KAMPANYASI

CNBLUE "Can't Stop" Dünya Turu'na Gösterişsiz ve Saygı Dolu Bir Konser ile Başladı


CNBLUE kendi programlarına bağlı kalarak bir sonraki dünya turları “Can’t Stop”a Seul'de Jamsil Indoor Stadyumu'nda 19-20 Nisan'da başladı.

Jung Yonghwa, Lee Jonghyun, Lee Jungshin ve Kang Minhyuk ülkede yaşanan feribot kazasında batan “Sewol-ho” gemisine saygı göstermek için tamamen siyah kıyafetler içerisinde sahneye çıktılar.

Eğlence dünyasındaki pek çok etkinlik vahim kazadan sonra ya iptal edilmiş ya da ertelenmişti. Fakat pek çok yabancı hayran halihazırda ülkede bulunduğu için konseri iptal etmek çok zordu. Konserde dört CNBLUE üyesi de bu zor duruma rağmen konser alanına geldikleri için hayranlara teşekkür ettiler ve kayıp yolcuların yakın zamanda bulunması için dualarını gönderdiler.

CNBLUE son albümleri “Can’t Stop”tan ve daha önceki “I’m a Loner”, “Love light”, “Lady”, “I’m Sorry” gibi hit şarkılarından oluşan 20'den fazla şarkı sahneledi.

CNBLUE ve hayranları olan BOICElar, her zamanki gibi tamamen renkli ışıklarla ve hayran çığlıklarıyla dolu konserin aksine daha çok ballad şarkılar söyleyerek ve konser sırasında gösterişsiz ve ciddi bir performans sergileyerek kazadan etkilenen kişilerle empati kurdular.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source: ttwigo
Çeviri: mcnbl@TurkishBoice


0 yorum:

Yorum Gönder