İMZA KAMPANYASI

[Haber] Yonghwa Yeni Bir Diziye mi Başlıyor?


Yonghwa'nın tvN'in yeni mini dizisi 'The Three Musketeers' (Üç Silahşörler)'in yeniden çekilecek versiyonunda yer alabileceği konuşuluyor.

Mini dizinin yapım şirketi JS Pictures ayın 23'ünde "Yonghwa ile olası bir rolü görüşmek üzere bir toplantı yaptığımız doğru. O bir Hallyu star olduğu için programında yapılması gereken pek çok düzenleme var. Bu rolün onaylanmış olduğunu söylemek için çok erken' diye açıklama yaptı.

tvN The Three Musketeers isimli dizinin yapımı için 10 milyon won'luk bir bütçe ayırdığını ve şu anda Veliaht Prens Sohyeon rolü için Lee Jin Wook (Nine) ile anlaştıklarını, CNBLUE'dan Jung Yonghwa'nın ise yoğun programı dolayısıyla rolünün henüz kesinleşmediğini açıkladı. Bu esnada  Kim Ji Suk (Personal Taste)'un da bu dizi de yer almasının muhtemel olduğu konuşuluyor.

The Three Musketeer Joseon döneminde geçecek. Hikaye Joseon ve Çin'in Mançurya Hanedanlığı arasında asil ama fakir bir ailede doğan Park Dahl Hyang'ın maceraları ve onun Veliaht Prens Sohyeon ve muhafızları Heo Seung Po, Ahn Min Suh ve Kang Won Do'nun arasına katılarak askeriyeye girme çabalarını konu alıyor. Orijinal olarak Fransız romanından esinlenerek oluşan hikaye romantizme, aksiyona, trajik politik oyunlara ve bu adamların hayatlarına odaklanıyor. 

Dizi her sezonda 12 bölüm olmak üzere 3 sezon olarak ayarlandı. Çekimlerine Haziran ayında başlanıp ilk sezonun Ağustos ayında yayınlanması planlanıyor. Oyuncular 3 sezonda da aynı kalacaklar. Queen In Hyun’s Man and ve Nine dizilerinde birlikte çalışan yönetmen Kim Byung Soo ve senarist Song Jae Jung bu dizi için tekrar bir araya gelecekler.

Yonghwa'nın şirketi FNC'nin önümüzdeki hafta kesin kararı açıklaması bekleniyor.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source: allkpopcrazy9dramasoompijustjyh
Çeviri: mcnbl@TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder