İMZA KAMPANYASI

Kang Minhyuk ve f(x) üyesi Kyrstal 2013 En İyi Çift Ödülünü Kazandı


Online dizi izleme sitesi DramaFever 2. geleneksel ödüllerinde takipçilerinden 13 farklı kategoride bir ay boyunca oy kullanmalarını istedi. “2013 Drama Fever Ödülleri”nde CNBLUE üyesi Kang Minhyuk ve f(x) üyesi Kyrstal Heirs dizisindeki rolleriyle En İyi Çift Ödülünü kazandı!

Minhyuk ve Kyrstal Heirs dizisindeki çifte kumru rolüyle izleyenlerin kalplerini fethetmişti. Krystal’ın şen şakrak karakteri Lee Bona, Minhyuk’un canlandırdığı Yoon Chanyoung’un erkeksi çekiciliğine aşık olmuştu.

Ayrıca, The Heirs rakiplerini açık ara farkla yenerek “En İyi Dizi” ödülünü aldı. 

Aşağıdaki videoda Minhyuk’un teşekkür konuşmasını izleyebilirsiniz:


ÇEVİRİ: Merhaba ben Heirs’de ChanYoung karakterini canlandıran CNBLUE üyesi Kang Minhyuk. Tan ve EunSang gibi birçok rakip arasından Chanyoung ve Bona’nın En İyi Çift ödülü aldığını duydum. Gerçekten çok teşekkür ederim. Ayrıca bu oylamada bir milyondan fazla kişinin oy kullandığını duydum ki bu durum ödülü daha da özel kılıyor. Çok teşekkür ederim! New York’a bizzat gidip sizlere bizzat teşekkür etmek isterdim; fakat konser programımız sebebiyle gelemeyeceğim için üzgünüm. Ama bu değerli ödülü Bona ile paylaşacağım. Çok teşekkür ederim. Daha sonra başka bir dizi ile sizlerle tekrar görüşeceğim. Bona! En çok sana teşekkür ederim. Teşekkürler.


*Not: Haberin Minhyuk’la birebir ilgili olmayan yerleri çevrilmemiştir.*

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source: ttwigo
Çeviri: CNBuSrang@TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder