İMZA KAMPANYASI

Minhyuk "Mystery Game - Crime Scene" Programına Konuk Olacak


TV Kanalı jtbc CNBLUE'dan Minhyuk'un, kanalın eğlence programı olan "Mystery Game - Crime Scene" (Gizli Oyun - Suç Mahali) çekimlerinin sona erdiğini duyurdu.

Super Junior M'den Henry'nin ardından programın ikinci konuğu olan Minhyuk, 'Yönetim Kurulu Başkanı Lee'nin cinayeti' ve "Sanat Odası'ndaki cinayet" konularının suç dosyaları hakkında görüşlerini bildirecek.

Çekimlerden önceki röportaj esnasında Minhyuk;
"Genellikle korku filmi izlemekten veya kurgu kitaplarını okumaktan keyif alırım. Bilgisayar oyunu veya içki oyunları oynamayı severim, bu yüzden detektif rolüne bürünerek gizli oyun formatı olan 'Crime Scene'da bir kez olsun yer almak istedim." dedi Ayrıca bu röportajda, programda bir konuk olarak yer almak için sahip olduğu motivasyonu gösterdi.

Hayranlar şimdiden Minhyuk'un çiçek erkek grubu bateristliğinden bir detektife dönüşümünü görmek için sabırsızlanıyorlar. “Mystery Game – Crime Scene” Kore'de 'detektif rolüne bürünmek' konusunda bir ilk olacağını iddia ediyor. Programda gizli cinayet dosyasında şüphelileri canladıracak ve gerçek suçluyu bulmaya çalışırken aynı zamanda kendi masumluklarını ispatlamak zorunda olan birkaç ekip üyesi var. 

Minhyuk'un katıldığı program 7 ve 14 Haziran'da Kore saatiyle 23:00'da yayınlanacak.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source: ttwigo
Çeviri: mcnbl@TurkishBoice

1 yorum:

örnek insan ya her haliyle :)

Yorum Gönder