İMZA KAMPANYASI

CNBLUE 2014 SUMMER SONIC'e Katılıyor
CNBLUE geçtiğimiz yılki ilk deneyiminin ardından bu yıl tekrar Summer Sonic festivalinin bir parçası olma fırsatını elde edecek.

2000 yılından itibaren süre gelen SUMMER SONIC, Japonya'da Osaka ve Tokyo şehirlerinde iki gün boyunca düzenlenen bir rock festivalidir. Festivale katılan gruplar ilk gün Osaka'da, ikinci gün ise Tokyo'da (veya tam tersi şekilde) performans sergileme imkanı bulurlar. Konser listesi bağımsız veya usta Japon rock gruplarının yanı sıra kurulan farklı sahnelerde uluslararası bandleri de içeriyor.Festival bu 16-17 Ağustos tarihlerinde Tokyo'daki QVC MARINE FIELD ve MAKUHARI MESSE, Osaka'daki MAISHIMA SUMMER SONIC SITE'de gerçekleşecek. Biletlere SUMMER SONIC'in web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Summer Sonic sitesindeki CNBLUE tanıtımı;

Sınırları aşan tarzdaki soundları ve kendilerine has şarkı sözleriyle dünya çapındaki hayranlarını büyüleyen CNBLUE, 2 gitar ve vokalden oluşan 4 üyeli bir Koreli band.

Kore'deki çıkışlarından önce 2009 yılının yarısını "müzikal eğitim" için kulüplerde ve sokaklarda yüzden fazla performans sergileyip deneyim kazanarak Japonya'da geçirdiler. 

2010 yılındaki Kore çıkışlarından itibaren 5 albüm yayınlayarak bu bahar ayına kadar 100.000'in üzerinde satış rakamının üzerine çıktılar. 2013 yılında, "Re:BLUE" albümleri Billboard Dünya Albüm Listesi'nde ilk sıraya yerleşti. Bu esnada 2011 Ekim ayında Japonya'da In My Head ile büyük çıkışlarını gerçekleştirdiler.

İkinci single'ları ve birinci full albümlerinin ikisi de Oricon Haftalık Listesi'nin en başında yer almayı başardı. Büyük Japon turlarının yanı sıra, 2013'ün baharında dünya turlarını başlattılar. Asya'da 9 ülkede 12 konser verdikten sonra, bu yıl New York, Los Angeles, ve hatta Latin Amerika'da konser veren ilk Koreli band olarak Mexico'da, Peru ve Şili'de konser verdiler. 

Bu yıl Ocak ayında, çok çeşitli alanlarda üst seviyelere yerleşen "The Story of CNBLUE/NEVER STOP" isimli ilk belgesel filmlerini yayınladılar. Nisan ayından Mayıs ayına kadar "Truth"  isimli 7. Japon singlelarının tanıtımı için Yokohama Arena ve Osaka-Jo Hall'da konser verdiler.

Geçen seneki ilk performanslarının ardından bir yıl sonra üst üste ikinci kez Summer Sonic'te performans sergileyecekler. Dünya Turu ile kendilerini daha da geliştiren dört genç tekrar sahneye çıkmak için meydan okuyorlar.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*


Kaynak/Source:yhsfc & cnbluestorm
Çeviri: Rock Prensesi@TurkishBoice
Düzenleme: mcnbl@TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder