İMZA KAMPANYASI

CNBLUE Hong Kong Konserini Yüksek Bir Seviyede Tamamladı


CNBLUE Hong Kong Asia World Expo'daki iki günlük Hong Kong konserini tamamladı.

Konserin ilk gününde, kısa süre önce doğum günü olan Jonghyun için sürpriz bir parti yapıldı. Konser sırasında Jungshin'in birden düşmesiyle de kötü bir olay meydana geldi. Neyse ki güvende olduğu için bir zarar görmedi ve grubun Naver BAND hesabından yaptığı güncelleme aracılığıyla "Şaşırmış olmalısınız, değil mi? Ben iyiyim! Meraklanmayın! Bugün geldiğiniz için teşekkürler. Yarın daha heyecan verici ve güvenli bir performans sergileyeceğiz!" diyerek hayranlara teşekkür etti.

İkinci gününde, lider Jung Yonghwa, gitarist Lee Jonghyun, baterist Kang Minhyuk ve bas gitarist Lee Jungshin; içlerinde son albümleri "Can't Stop"tan şarkıların da bulunduğu çok sevilen şarkılarının canlı performanslarıyla konser yerindeki bütün hayranları büyülediler.

Konserden sonra, üyeler grubun Naver BAND hesabını "Bizi mutlu ettiğiniz için teşekkürler" yazılı pankartı tuttukları bir fotoğrafla güncellediler.

Yonghwa'dan "Merhaba, ben Yonghwa~~ Hong Kong'daki performanslarımızı bitirdik! Bu üzücü ama geri döneceğimize söz veriyoruz!!!! Bizi mutlu ettiğiniz için teşekkürler ♡” dediği bir teşekkür mesajı da fotoğrafla birlikte geldi.

CNBLUE 2014 Can't Stop Konser Turu'na 24 Mayıs'ta EXCO, Daegu'da devam edecek.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak/Source: ttwigo via  cnbluestorm.com
Çeviri: ~nby~ @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder