İMZA KAMPANYASI

CNBLUE İzleyicilerin Hem Gözlerine Hem Kulaklarına Hitap EdiyorKoreli Rock band, duygusal dokunuşlarını bitirdikten sonra enerjik performanslarıyla Singapurlu hayranların mest etti. 
CNBLUE'nun sadece 5 yıl öncesinde sokaklarda ve küçük kulüplerde müzik yapmaya çalışan genç sanatçılar olduğuna inanmak gerçekten çok zor. Bu mütevazi başlangıç, dörtlünün geçen gece 'Can't Stop Singapur' konserinde 7000 kişiye verdikleri konserle tamamen bir zıtlık oluşturuyor. 
Konserin başladığı andan itibaren 3 devasa ekran tüm ayrıntıları yansıtmaya başladı. Çocuklar sahneye çıktıkları anda herkes gözlerini kırpmadan nasıl muhteşem bir başlangıç yapacaklarını bekleyerek sahneye büyülenmişcesine baktı.Ama Jung Yong Hwa, Lee Jong Hyun, Kang Min Hyuk ve Lee Jung Shin, sahneye çıktığında biraz grubun eski günlerindeki gibiydi, basit ve dürüst. Yine de çekici ve sonuçta etkiliydi. Sahnenin arkasından platforma doğru yürüdüler. (Elbette güvenlik onlara eşlik etti.) Aslında ipler üzerinde uçmak veya bacak aralarından zıplamak pek de CNBLUE'ya göre değil, değil mi?
Band, Time is Over, Diamond Girl ve Intution performanslarını tamamladıktan sonra lider vokal Yong Hwa seyircilere "Bizi beklediğiniz için teşekkür ederiz, sizleri tekrar görmekten çok mutluyuz." dedi. 


1 yıl 1 ay önce buraya geldikleri son seferden sonra CNBLUE, Boice'lar için yeni canlı performanslar anlamına gelen 5. mini albümleri "Can't Stop"ı yayınladı. Dün yaptığımız röportajda Jung Shin'in söz verdiği gibi 6 şarkılık albümlerinden aralarında çıkış parçası, Cold Love ve Like Child'ın da bulunduğu 5 şarkıyı performe ettiler. 

Eski klasikleri de unutmadılar elbette. En favori şarkıları I'm a Loner ya da L.O.V.E Girl çaldığında tutkulu ve hiçbir ritmi kaçırmadan hayranların onlara eşlik etmesiylee salondaki tezahüratlar 10 katına çıktı. (Yong Hwa, grubun özellikle yurtdışındaki konserlerde böyle mutlu atmosferleri sevdiğinden bahsetti)
Zaten muhteşem olan müzik ziyafetine eklenen sahne efektleri de eğlenceye lezzet kattı. Havaifişek efektleri, konfetiler, lazerler ve renkli ışıklar, her bir şarkının ritmine uygun mükemmel derecede uyum sağlarken kulaklara verilen ziyafet gibi gözlere de hitap etti. (Bu demek değil ki yakışıklı mı yakışıklı dörtlü kalplerini koydukları sahnede bunu zaten başaramıyor)

Gece Yong Hwa'nın geçtiğimiz günlerde geçekleşen Seul feribot kazası hakkında konuşmasıyla erdemli bir şekilde tamamlandı. "Son şarkımızdan önce teşekkür etmek istediğim bir şey var. Birkaç hafta önce Kore'de trajik bir kaza gerçekleşti ve birçok insanı mateme boğdu. Yakalarınızdaki sarı kurdelaları görüyoruz ve bunlar bizim için çok şey ifade ediyor, teşekkür ederiz. Umarız müziğimiz onlara ve sizlere ışık tutar.


Sarı kurdelalar bu karanlıkta, feribot kazasında hayatını kaybedenlerin ailelerin başsağlığı ve hala kayıp olanların güvenle geri dönmesi için umutları sembolize ediyordu. CNBLUE resmi hayran kulübü bu sarı kurdelaları konsere katılan herkese sol yakalarına takmaları için dağıttı.Bununla birlikte grup uygun bir şarkı olan Love Light'ı seslendirdi ve sahne yeniden değişti. Üç geniş sahnenin önünde teşekkür etmek için eğilmeden önce üyeler tekrar geleceklerine dair söz verdiler. 


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: CNBLUESTORM
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder