İMZA KAMPANYASI

CNBLUE Yöresel Yemekleri Unutamaz ~ Yonghwa'nın "Yengeç Şarkısı"


Koreli grup CNBLUE'nun bateristi Kang Minhyuk acı biberli yengeç gibi birçok yöresel yemeği övmek için düzgün İngilizcesini kullandı, vokal Jung Yonghwa sahnede "yengeç şarkısı" bile besteledi ve herkesi eğlendirdi!

Geçen cumartesi, Singapur Indoor Stadyumu'nda, CNBLUE üyeleri birçok hareketli ve duygusal şarkıyla bizi bir araya getirdiler ve hayranların durmadan çığlık atmasını sağladılar.

İyi şarkıların yanı sıra, hayranlar ve üyeler arasındaki uyum asıl ilgi çekici olaydı. Üyelerin kendilerini tanıttıkları sırada, baterist Kang Minhyuk düzgün İngilizcesiyle, "Singapur'a tekrar geldiğim için ve yeniden acı biberli yengeç, karabiberli yengeç, gevrek karides, tavada kızartılmış tofu yediğim için çok mutluyum, gerçekten harika hissediyorum!" dedi.

"Singapur'un temizliği hoşumuza gidiyor, güzel bir şehir!" diye ekledi.

Bu yüzden vokal Jung Yonghwa, bazı şarkıların sözlerini değiştirdi ve sahnede "yengeç şarkısı" yaptı. Bunun üzerine hayranlar kahkahalara boğuldular.

Konserde CNBLUE'nun <These days> ve <My miracle> şarkılarını seslendirdiği sırada, gitarist Lee Jonghyun gitar çalarken olağanüstü sesini sergiledi. Vokal Jung Yonghwa'yla birlikte şarkı söyleyişi ise hayranları hayli etkiledi.

Konser sırasındaki sürprizlerden bir başkası, <I'm Loner>ı seslendirmeden önce, Jung Yonghwa'nın stadyumdaki 7000 hayrana nakarata kadar şarkıyı müziksiz bir şekilde söyletmesiydi. Daha sonra bu şarkıyı kendileri seslendirerek ortama farklı bir hava kattılar.

Ayrıca, CNBLUE Singapurlu hayranların bileklerine sarı kurdeleler taktığını fark etti, dördü de etkilenip minnet duydular ve herkesin Güney Kore için dua etmesini temenni ettiler.

Son şarkı <Love Light> sırasında, 7000 hayran kendi telefonlarının flaşını açarak, farklı renklerdeki çıkartmaları kullanarak gerçekleştirdikleri projeleri  "gök kuşağı okyanusu"yla CNBLUE'yu şaşırttılar.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak/Source: cnbluestorm
Çeviri: ~nby~ @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder