İMZA KAMPANYASI

Lee Jong Hyun'un Yazdığı 'With Your Eyes' Amerika Sabah Programlarında!

2 Mayıs Cuma günü CNBLUE'nun With Your Eyes şarkısı Amerika'daki sabah haberlerinin açılış müziği olarak kullanıldı. Şarkı, WPSD-TV 4:30 haberlerinde teaserın sonuna eklendi. Üniversite onur günü hakkındaki bir hikayenin ön gösteriminden ve son Örümcek Adam filminden sonra sunucu "Bugün cuma ve benim enerjik bir şarkıya ihtiyacım var" diyerek CNBLUE'nun With Your Eyes şarkısını tanıttı. "Sunucu okumadı ama aslında Örümcek Adam filmiyle ilgili teaser 'görsel eğlence sektörünüzün ön gösterimi' ile bitti. Bu yüzden bir şeyler izlemek hakkında ne ekleyebileceğimizi düşündüğümde aklıma 'With Your Eyes' geldi." diye devam etti.

Tıpkı sizin filmi gözlerinizle izlemeniz gibi şarkının nakaratı da "Gözlerinle, gözlerine bak" sözlerine sahip. With Your Eyes, CNBLUE'nun 2013'deki Japon single albümü "Blind Love"da bulunan ve çıkış parçası Blind Love ile birlikte söz ve müziği Lee Jong Hyun'a ait bir parçadır. Sunucu "Lee Jong Hyun'un doğum günü 15 Mayıs bu yüzden (bu şarkının yayınlanması) için ideal bir zaman" diye sözlerine devam etti. WPSD-TV;  NBC televizyonlarına bağlı, dört orta batı eyaleti- Kentucky, Illinois, Missouri ve Tennessee'de- izlenen bir kanaldır.
*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*Kaynak: @cnljhdotcom

Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder