İMZA KAMPANYASI

Music Bank Brezilya Basın Konferansında ~ CNBLUEMusic Bank Brezilya öncesinde üyelerimizden Jonghyun ve Minhyuk basın konferansının soru-cevap bölümünde yer aldılar. Yonghwa ve Jungshin ise konser hazırlıklarını tamamladıktan sonra fotoğraf bölümünde onlara katıldılar.

Muhabir: Sıradaki sorumuz CNBLUE için. Jonghyun'a soruyorum. Brezilya'da çok fazla hayranın var. Hiç buraya gelip solo konser vermeyi düşündün mü? 

Jonghyun: Hâlâ albümümüzün promosyonunu yapıyoruz ayrıca dünya turumuz da var ve şimdi Brezilya için hazırlanıyoruz. 

Muhabir: Şimdi de Minhyuk'a bir soru soralım. Görünüşe göre Brezilyalı hayranlar CNBLUE'ya çok düşkün, onlardan haberiniz var mı? 

Minhyuk: Evet, geçtiğimiz yıl CNBLUE olarak tura çıktık ama Brezilya'ya gelemedik. Latin Amerika'da sadece Şili'ye, Peru'ya ve Meksika'ya gidebildik ama bir çok Brezilyalı hayranımız bu konserlere katıldılar. Bu yüzden o zaman Brezilya'ya gidemediğimiz için üzüldüm ve ''Ah..o zaman başka bir Dünya Turu'nda mutlaka oraya gitmeli ve Brezilyalı hayranlarımızı görmeliyiz'' diye düşündüm. 

Muhabir: Ayrıca CNBLUE'ya yarın için özel bir şeyler hazırlayıp hazırlamadıklarını sormak istiyoruz. 

Minhyuk: Evet, özel performansımız olacak ve liderimiz Yonghwa sunucu olacak. Ve bu Brezilya'ya ilk gelişimiz olduğundan, biz, CNBLUE olarak, çok özel ve eğlenceli olacağına inanıyoruz. Çekici imajımızı göstereceğiz. 

Muhabir: Büyük bir hevesle CNBLUE'nun performansını ve Yonghwa'nın sunuculuğunu bekliyor olacağız.

Muhabir: Jonghyun (CNBLUE) burada SHINee'den Jonghyun'la buluşmak senin için eğlenceli olmalı. İkinizin arasında geçen komik bir şeyi paylaşır mısın bizimle?

Jonghyun: İyi bir arkadaşlığımız var. Kore'de 1 nisan'da (1 nisan şaka günü) Shinee üyesi Jonghyun şaka olarak twitter fotoğrafını benim fotoğrafım olarak değiştirdi ve ben olduğunu söyledi. Bu durum bir çok kişinin kafasını karıştırdı.

Muhabir: Minhyuk, Music Bank Dünya Turu hakkında ne düşünüyorsun?

Minhyuk: İlk olarak bize K-pop'u birçok ülkede yayma imkanı verdikleri için teşekkür ederim. Ayrıca buraya gelen harika müzikleri olan bütün sanatçılar gibi bize de CNBLUE olarak müziğimizi tanıtma şansı verdikleri için minnettarım. Bu uluslararası turdan (music bank) sonra umarım CNBLUE olarak burada kendi konserimizi verebiliriz.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: cnblue.cl
Çeviri: Eun Jung

1 yorum:

Yeridir canlarım Fighting! Gezin gezin gözümüz yok! Ama fanlarla fotografınızı görüncede içimiz gitmiyor degil oyüzden napıyoruz gecerken Bizde ugruyoruz! CNBLUE bir zahmet turkey e gelin!

Yorum Gönder