İMZA KAMPANYASI

Yonghwa 10 Milyar Won Bütçeli 'Üç Silahşörler'in Kadrosunda Başrol


CNBLUE'dan Jung Yonghwa'nın tvN'in 'The Three Musketeers' (Üç Silahşörler) dizisinde oynayacağı doğrulandı.

Jung Yonghwa'nın şirketi FNC Entertainment ayın 12'sinde Jung Yonghwa'nın 'Üç Silahörler' dizisinde silahşör Park Dalhyang olarak başrolde oynayacağını açıkladı. Bu da onun, Kangwondo'daki fakir ama asil bir aileden gelen, savaş sanatlarında usta, cesur ve kendi ilkeleri olan bir kahraman rolünde yer alacağı anlamına geliyor. Dalhyang,askeri sınavlara girmek için Hanyang'ın başkentine seyahat eder ve Veliaht Prens Sohyeon'un koruması olan 'üç silahşörler'den biri olur.

Fransız yazar Alexandre Dumas'ın romanı aynı isimli romanından esinlenilen '10 Milyar Won Bütçeli 'Üç Silahşörler', oyuncu seçim döneminden itibaren ilgi topladı. Dizi, Joseon hanedanlığı döneminde savaşçı Park Dalhyang ve 3 silahşörler (Veliaht Prens Sohyeon, An Minseo, Heo Seungpo)'in maceraları etrafından geçecek. 

Jung Yonghwa'nın rolü Park Dalhyang orijinal romandaki d'Artagnan rolüne dayanıyor. Park Dalhyang savaş sanatları konusunda uzman ve Joseon'dan Qing'e kadar aktif, kendi ayakları üzerinde duran bir adam. Aynı zamanda doğal ve net, parlak bir gülümsemeye sahip mükemmel bir erkek.

Jung Yonghwa, sonradan veliaht prenses Kang olan ilk aşkı Yunseo ve veliaht prens Sohyeon arasında bir aşk üçgeni içerisinde yer alacak.


Dizide yer alacağı kesinleşmiş diğer ana oyuncular ise Veliaht Prens rolünde Lee Jin Wook, üç silahşörler olarak  Heo Sung Po rolünde Yang Dong Gun, Ahn Min Seo rolünde Jeon Hae In, sonradan veliaht prenses Kang olan Park Dalhyang'ın ilk aşkı Yoon Seo rolünde Seo Hyun Jin ve nedeni şu an için henüz bilinmeyen bir sebepten veliaht prensin sevgilisinden düşmanına dönüşen Jo Mi Ryung rolünde Yoo In Young.

Üç Silahşörler, 'Queen Inhyun's Man' ve 'Nine' dizilerinden sonra yönetmen Kim Byungsu ve yazar Song Jaejung'ın bir araya geldikleri üçüncü dizi. Dizi her bölümü 12 bölümden oluşan 3 sezon boyunca yayınlanacak. İlk bölümü Ağustos ayında ekranlara gelecek.

Dizi ile ilgili ilginç bir anektot ise şu oldu; 

CNBLUE'nun 12 Şubat 2013'te konuk olduğu SBS Radio Power FM'deki 'Cultwo Show' radyo programında sunucu ile Yonghwa arasında şöyle bir diyalog geçmişti.


MC: Seninle bir dizide yer alsam eğlenceli olurdu. 

YH: Evet...'Üç Silahşörler' gibi bir şey. 

MC: Kim d'Artagnan'ı oynayacak? 

YH: Ben d'Artagnan olurum. Onu oynamak istiyorum.

Bu konuşmayı dinlemek için; tıklayınız.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*


Kaynak/Source:crazy9drama,justjyh,justjyh

Çeviri: mcnbl@TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder