İMZA KAMPANYASI

Yonghwa ve Suzy LA'deki Dodgers Beyzbol Deneyimlerini AnlattılarCNBLUE'nun lideri Jung Yonghwa ve Miss A grubunun üyesi Suzy Los Angeles'ta Dodger Stadyumu'nda yer almaları hakkında ne hissetiklerini paylaştılar. Suzy Mayıs'ın 29'unda gerçekleşen Dodgers-Pirates maçından önce geleneksel ilk atışı yaparken, Jung Yonghwa 27 Mayıs'ta 'Kore Gecesi' için ulusal marşlarını seslendirdi.

MBC 'Section TV'nin 1 Haziran'daki yayınında Yonghwa'nın ulusal marşı söyleyişi ve Suzy'nin atış yapması gösterildi.

Jung Yonghwa stadyuma varır varmaz ''Bu harika. Burası sadece TV'de gördüğüm yer ve birebir görmek daha heyecanlı'' diye belirtti ve ses kontrolü sırasında kaygılarını da dile getirdi.

Şarkıcı, ''Bütün kalbimle ve hatasız olarak en iyisini yapacağım'' dedikten sonra cesaretini toplayarak sahaya çıktı. Marşı bitirdikten sonra bile gerginliğini saklayamayan Jung Yonghwa ''Hiçbir şey söyleyemeyecek kadar titriyorum'' dedi. Buna rağmen marş sırasında, gerginliğini sakladı ve ulusal marşı başarıyla söyleyerek izleyicilerden büyük alkış topladı.

Jung Yong Hwa sonunda sakinleştiğinde performansı için ''Bir dakika önce kalbimin atışı net bir şekilde kulaklarımla duyabiliyordum. Çok titredim ama iyi söylediğimi düşünüyorum.'' diyerek güldürdü.

Buna ilaveten, Suzy ilk atışı hakkındaki hislerini bizimle paylaştı. ''Isınırken topa düzgün vuramayacağım diye endişeliyim. Cam top, bana karşı nazik ol lütfen'' diyerek güldü. Ayrıca, yerel medyayla yaptığı kısa röportajda Ryu Hyun Jin'in ona ilk atışı için tüyo verip vermediği sorulduğunda ''Hayır. Hiç tüyo vermedi!'' diye şakalaştı.

Suzy başarılı bir ilk atış yaptıktan sonra, top Ryu Hyun Jin tarafından başarıyla yakalandı. Heyecanını topu attıktan sonra yaptığı sevimli kutlama dansıyla gösterdi ve pratik yaptığı zamanki gibi iyi bir atış yaptığı için memnun olduğunu dile getirdi.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: Soompi
Çeviri: Eun Jung

0 yorum:

Yorum Gönder