İMZA KAMPANYASI

Fan Serviste Sınır Tanımayan Yong Hwa Uçan Öpücükleriyle Asya BirincisiYong Hwa'nın elleri ve parmakları uzun ve çok güzel. Piyano çaldığında hayranlar parmaklarını dizi izliyormuş gibi izleyip iç geçiriyorlar. Etrafa öpücük attığında parmaklarını önce dudaklarına bastırdıktan sonra biraz eğiyor bu çok güzel.

Dudaklarından uzaklaştırdığında uzaklaştırdığı kollarında elleri ve parmaklarıyla bizi gösteriyor. Bu seri hareketleri hayranlıkla izliyoruz. Asya'da bunu yapan çok insan yoktur. Bunu şakayla karışık yapmak çok kolaydır ama Yong Hwa'nın yaptıkları bambaşka. Yong Hwa öpücük dağıttığında hiçbir gizli anlam yüklemeden ve hiç tereddüt etmeden yapıyor bunu.

Yong Hwa'nın uçan öpücüklerinin üç aşaması var. Kısaca gözlerini kapatır, gözüne çarpan birine seksi bir öpücük gönderir ve gözleriyle karşılık verilir. Başıyla hayranları selamlarlarken aynı zamanda ellerini de kullanıyor. Öldürücü gülümsemesinin peşinden geldiği öpücüğü en iyisi. 

Kore'deki online topluluklar bir araya gelip "Uçan Öpücük" fotoğraflarını toplayıp eğlenceli ya da seksi başlıkları altında makaleler hazırlıyor. Buna karşılık "Eksiz şekilde birleştirilmiş", "Öpücük açısını yakalayan adam", "Yong Hwa lütfen benim ol", "Sevimli ama heyecan verici" gibi yorumlar alıyor. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Photo cr: as tagged (Şangay Can't Stop Live'dan bir karedir)
Kaynak: Just JYH
Çeviri: unDineee


0 yorum:

Yorum Gönder