İMZA KAMPANYASI

[Mentalshin.com] 'BOICE DERGİSİ' Projesi

(Not: Yayınlanacak olan değil, örnek bir kapaktır.)

Sevgili Boice arkadaşlarım,

BOICElar için CNBLUE hakkında özel bir dergi çıkarmakla ilgili yaklaşan projemizi duymuşsunuzdur.

Biz bu projeyi "BOICElar tarafından BOICElar için yapılan" bir şey olarak tanımlıyoruz, peki NEDEN BİZE KATILMIYORSUNUZ?

Tüm dünyadan hayran kulüplerinin veya BOICEların işbirliğini ve desteğini kabul ediyoruz. HAYDİ KENDİ DERGİNİZİN BİR PARÇASI OLUN, BOICELAR!

DERGİ hakkında bazı bilgiler : 

İsim : Dajukja Magazine
Yayın Tarihi : 20 Temmuz 2014 
Dergi Ücreti : 15 - 17 USD civarı (Ücretsiz kargo). Kendi işimizi yapmadığımız için bu ücret sadece baskı ücreti ve (dünyanın her yanına) gümrük ücretini karşılamaya yetiyor.
Nasıl satın alacağız : Sınırlı sayıda kopya basılacak. Bu yüzden yakın zamanda ön-sipariş alacağız.
Dili : İngilizce

Nasıl Katılabilirim?

Dergide CNBLUE ve CNBLUE üyeleri (biasınız) hakkında BOICEların yazacağı bazı özel konular bulunuyor. İlk sayımızda bütün BOICEların katılabileceği şu konularımız var:

1. Benim BOICE Hikayem
Örneğin şöyle konular hakkında yazabilirsiniz : 
CNBLUE ile nasıl tanıştım? 
CNBLUE dünyamı nasıl değiştirdi? 
Yong Hwa'yı sevmek için 50 neden (veya diğer üyeleri, farklı sayılarda nedenlerle) 

....vs

BOICE olmanız ile bağlantılı herhangi bir konu.

Hikayeniz Şöyle Olmalı:

-İngilizce (Eğer İngilizce'yi çok iyi bilmiyorsanız, grammar (dilbilgisi kurallarında) veya bunun gibi şeylerde takılıyorsanız endişelenmeyin, editörlerimiz sizlerin hikayelerinizi bu açıdan düzenlemeye yardımcı olacaklardır.)
-Kelime sayısı: 500-1000
-Gönderilecek yer: mentalshindotcom@gmail.com veya Facebook.com/mentalshindotcom

2. BOICE Dünyasının İçerisine
Bu konu rastgele seçilen bir ülkeden bir BOICE ile içten bir röportaj hakkında. Sizlere röportajımıza katılır mısınız diye soracağız veya sizler röportaj bölümümüze katılmak için bize mesaj göndereceksiniz. Bize katıldıktan sonra, size anket sorularını göndereceğiz, ve sizler de onları cevapladıktan sonra bize göndereceksiniz. (BOICE dünyanızın resimleri veya fotoğrafları ile birlikte)

3. BOICEların anıları ~ 
Hiç Boice arkadaşlarınızla veya hayran kulübü ile CNBLUE'nun Yıldönümü gününü kutladınız mı?
Hiç arkadaşlarınızla CNBLUE üyelerinin doğum günlerini kutladınız mı? 

Öyleyse, bize böyle özel günlerde çekilmiş fotoğraflarınızı bu BAŞLIK altında gönderin. Fotoğraflarınız bir sonraki sayıda yayınlanacak ve sizler anılarınızı dünyanın farklı ülkelerindeki BOICElar ile paylaşabileceksiniz.

4. BOICEların  Sanat Eserleri: Hayran çalışmaları, hayran dizaynları, CNBLUE karikatürleri, aşk mesajları ~ 
Sanat eserlerinizi veya aşk mesajlarınızı da bize http://facebook.com/boicetocnblue4 aracılığıyla gönderebilirsiniz. Tüm gönderdiğiniz eserler daha sonra dergide yer alacak.

5. Sizlerin herhangi bir fikri bizleri çok memnun eder!

Lütfen, dergi hakkındaki fikirlerinizi bize gönderin, hepsi bizim için çok değerli ve derginin sizlerin beğenisine göre düzenlenmesinde yardımcı olacaktır.

-----

Dergi için katılımlarınızı bekliyoruz.
Daha fazla bilgi için mentalshindotcom@gmail.com ve http://facebook.com/mentalshindotcom aracılığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sevgilerle !

BOICE MAGAZINE Ekibi

-----

Değerli Turkish Boice ailesi, Blue Boylarımızla aramızda uzun mesafeler olsa da onların bize şarkılarıyla hissettirdikleri dünyanın diğer yerlerinde onları canlı canlı dinleme şansı olan Boiceların hissettiklerinden hiç farklı değil. Hissettiklerinizi, yaşamak istediklerinizi, anılarınızı Boicelarla paylaşmaya ne dersiniz^^

0 yorum:

Yorum Gönder