İMZA KAMPANYASI

[RÖPORTAJ] MAMAMOO grubu JONGHYUN'u Anlattı


Mwave: CNBLUE üyesi Lee Jong Hyun videonuzdaki ‘Mr. Ambiguous’ rolü için kararlaştırıldı. Bu sizi mutlu etmiş miydi?  

Moon Byul: Hepimiz çok şaşırmıştık! Mr. Ambiguous başrolünün CNBLUE üyesi Lee Jonghyun sunbaenim olduğunu duyduğumuzda, aynen (hadi ordan) vaov halindeydik... CNBLUE sunbaenim nasıl bize yardım etmeye karar vermiş olabilirdi? Ama onunla yüz yüze tanıştığımızda daha çok şaşırdık. Çok uzundu ve çok iyi görünümlüydü, ama kesinlikle çok nazikti.  

Whee In: Evet. Dürüst olmam gerekirse başlarda kafamda pek oturmamıştı. Ama gerçek hayatta onunla tanıştıktan ve klip çekimlerinde gördükten sonra o atmosfere (Mr. Ambiguous olarak) tam uyduğunu farkettim. Ve sette bile gitarını çalıyordu ve oldukça iyiydi! 

Solar: Evet, gitarını çalmaya başladı! Hemen oracıkta! 

Whee In: Evet, hemen çalmaya başladı ve çok etkilenmiştim. 

Wha Sa: İlk gördüğünüzde soğuk biri gibi geliyor, değil mi? Ama sonrasında kesinlikle öyle biri değil! Yüzündeki makyajı hemen çıkarmayı ne kadar çok istediğini söylüyordu ve ne zaman çıkarabileceğini soruyordu. (gülüyor) 

Ve etrafta dolanıyor ve hep gülüyordu. 

Başlangıçta biraz sinirli ve gergindik. Çünkü bu bizim video çekimimizdi ve konsept sebebiyle başrolde bizler vardık; fakat acemi olduğumuz için biraz endişeliydik. Ama herkes bize ayak uydurdu. Bu yüzden çok minnettardık. MAMAMOO - Mr. Ambiguous MV


Jonghyun'un klip yorumu


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: enewsworld
Video cr.: sue hee
Çeviri: Cage208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder