İMZA KAMPANYASI

Style M CNBLUE'dan Jonghyun'u "Gossip Girl"den Nate Archibald'ın Koreli Karşılığı Olarak Seçti


Kore basınından Style M, yakın zamanda ünlüleri popüler Amerikan dizisi "Gossip Girl"ün kadrosuna uygunluklarına göre değerlendiren bir makale yayınladı. CNBLUE'nun gitaristi Lee Jonghyun Nate Archibald'ın karakterini canlandırmaya en uygun olan kişi olarak seçildi.

Dizide oyuncu Chace Crawford'un canlandırdığı Nate Archibald, en önemli bayan karakterler Blair Waldorf ve Serena van der Woodsen'in uğruna sürekli kavga ettikleri bir karakter.

Jonghyun, Nate'i anımsatan yakışıklı görüntüsü ve nazik gülümsemesi sayesinde seçildi. Jonghyun oyunculuk yeteneğini 2012'de "Gentlemen's Dignity" dizisinde, Jang Donggun'un oğlu ve Kim Woobin'in arkadaşı olan Colin rolüyle kanıtlamıştı.

Kim Woobin de Nate'in en yakın arkadaşı Chuck Bass karkateri için en uygun ünlü olarak seçildi. Lee Jonghyun ve Kim Woobin ikilisini, Nate Archibald ve Chuck Bass halinde, başka bir en iyi arkadaş rolünde görme fikri insanları heyecanlandırdı.

Bu arada oyuncu Min Hyorin bayan başrol Serena van der Woodsen karakteri için seçilirken, f(x)'ten Krystal de diğer bayan başrol Brain Waldorf için seçildi. Yükselen aktör Park Minwoo'nun Dan Humphrey'in karakteriyle benzer olduğu söylenirken; sırasıyla oyuncu Seo Hyorim ve eski Wonder Girls üyesi Sohee de Georgina Sparks ve Jenny Humphrey karakterlerine uygun görüldü.

Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce de bu ünlüler "Gossip Girl"deki karakterlere benziyorlar mı?

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak/Source: ttwigo
Çeviri: ~nby~ @TurkishBoice


0 yorum:

Yorum Gönder