İMZA KAMPANYASI

Yonghwa ve Diğer Oyuncular '3 Silahşörler'in Senaryo Okumasına Katıldılar


CNBLUE'dan Yonghwa ve diğer oyuncular senaryo okumasına katıldılar ve 3 Silahşörler'in uyarlaması olarak  tvN'de yayınlanacak mini-dizileri için çekimlere başladılar!

Yonghwa, Lee Jin Wook, Yang Dong Geun, Jung Hae In, Seo Hyun Jin, Yoo In Young, Kim Myung Soo, Kim Sung Min, Park Young Gyu, Jeon No Min, Lee Kyun ve dahası 24 Haziran'da  Seul, CJ E&M Center'da senaryoya baktılar ve birbirleriyle bir takım olarak senaryo okumasını gerçekleştirdiler. Dizinin çekimleri 1 Temmuz'da başladı.

'Nine'ın yönetmen Kim Byung Soo ile yazar Song Jae Jung'un çalışması olan '3 Silahşörler' Joseon Hanedanlığı döneminde geçiyor. Dizi, soylu ama fakir bir aileden gelen Park Dalhyang'ın (Yonghwa) maceraları ve onun Veliaht Prens Sohyeon ve onun silahşörleri olan Ho Seung Po ve Ah Min Suh'a katılarak askeri birliklere girme çabalarını konu alıyor. Yonghwa'nın karakteri Yoon Suh (Seo Hyun Jin) ve Veliaht Prens Sohyeon (Lee Jin Wook) ile bir aşk üçgeni içerisinde kalacak.

Mini dizinin yapımının 10 milyar Won'luk (~9.8 milyon dolarlık) yatırım içerdiğinin açıklanmasyla dikkatleri üzerine toplamştı. 

'3 Silahşörler' bu Ağustos ayında başlayarak her Pazar ekranlara gelecek!


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Trans: allkpop
Çeviri: mcnbl @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder