İMZA KAMPANYASI

10 000 Rock Hayranını Bir Araya Getiren Bir Ada - Rock Nation


15 Ağustos'da Tokyo Yoyogi Stadyumu muhteşem bir rock konserine ev sahipliği yaptı. Etkinik Japon ve Koreli birçok meşhur rock sanatçılarını ve rock bandleri bir araya getirdi. Ana vokal Matsuoka Mitsuru ile MICHAEL, Kore ve Japon müzik piyasasınnda aynı isimle etkinlik gösteren CNBLUE, efsane band Luna Sea'nin vokalisti Ryuichi Kawamura, Shishido Kafka, SOPHIA, EDGE of LIFE ve Kore'den bir başka isim olan FT ISLAND gibi bazı isimler dikkat çekti. Gösteri 10 000 hayranın ilgisini çekti ve güçlü performanslar hepimizi SARSTI. 

Tüm bandler ve sanatçılar en iyi ve en popüler şarkılarını seslendirdiler. Matsuoka, "Amazing Stories" parçasını enstrümansız olarak söyledi.Shishido Kafka, performansına bateri solosu ile başladı  ve "Futari Dangerous" ile "Miss Misumi" isimli iki şarkısını performe etti. 25. yıldönümünü kutlayan efsane band Luna Sea'den Ryuichi Kawamura "Rondo in forest" ve "Love&Peace" şarkılarını söyledi. Sahnedeyken "Tıpkı gençliğimdeki gibi, uzun zaman sonra bu sahnede durmak harika bir şey" dedi ve "70 yaşına geldiğimde sexy bir büyükbaba rocker olmak istiyorum" diyerek şaka yaptı. 

FT ISLAND, muhteşem yumuşak parçalarıyla atmosferin ferahlamasına yardım ettiler. Lee Hong Ki, sahnede en çok eğlenen mutlu bir rocky(kararsız) çocuk gibi özgürce koşturdu. Ve CNBLUE, her zaman olduğu gibi ünlü şarkıları "In my Head", "I'm Sorry" ve "Lady"i dinleyicilerle buluşturdu. Şarkılar tüm izleyicileri coşkunun ötesine taşıdı. Sahnedeyken "Yoğun programımız nedeniyle tüm üyeler ancak havaalanında buluşabildi ve bugün bu sahnede durup hep birlikte sizi eğlendirip mutlu edebildiğimiz için çok mutluyuz." diyerek hislerini paylaştılar. Son performansta CNBLUE, Yong Hwa'nın çaldığı muhteşem bir piyano soundu ve piyanoya eşlik eden hem duygulu hem etkili sesiyle en yeni hit şarkısı Can't Stop'ı söyledi. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: MentalShin.com
Çeviri: unDineee0 yorum:

Yorum Gönder