İMZA KAMPANYASI

CNBLUE Bir Kez Daha Japonya Listelerini FethettiErkek band CNBLUE bir kez daha Japonya'daki hayranların kalbine sıkı sıkı tutundu.
4 üyeli rock bandin en yeni single'ı "Go Your Way", Kore yayın kuruluşu OSEN Entertainment'ın belirttiğine göre, Japonya Oricon Müzik Listesine 4. sıradan girdi.

Yurtdışındaki başarıları devam ederken CNBLUE üyeleri mütevaziliklerinden ödün vermiyorlar. New Asia One'ın belirttiğine göre gitarist Lee Jong Hyun "Dünyanın öbür ucunda bile müziğimizi seven birçok insanların olması muhteşem bir şey" dedi.

Çocuklar yakın gelecekte şu ankinden daha olumlu tepkilere kendilerini hazırlamalılar. CNBLUE'nun yeni gelecek albümündeki tüm şarkıların söz ve müziklerinin tamamı dört üye tarafından yazıldı.

"Go Your Way" ve "Control"ün söz ve müziği grubunun lideri Jung Yong Hwa tarafından yazılırken "Monster" da grubunun gitaristi Lee Jong Hyun tarafından yazılıp bestelendi.

Grubun en son albümü daha yayınlanmadan bile Japon hayranların ilgisini ve sevgisini toplamaya başlamıştı. Dwango ve K-POP listesinin verdiği bilgiye göre Japonya müzik sitelerinde 1 numarayla popüler bir giriş gerçekleştirdi. 

CNBLUE'nun zaten Japonya'da oldukça büyük bir hayran kitlesi var. Grup bu ay Japonya'nın iki büyük festivali "A-Nation" ve "Summer Sonic"de performans sergilediler. 

The Star gazetesine göre CNBLUE, Japonya'nın yanı sıra oldukça çok sayıda bayan hayranın katıldığı Kuala Lumpur Negara Stadyum'unda sahneyi kasıp kavurdu. 

Çocuklar konsere "Time is Over" şarkısı ile başladı ve kalabalık "You want to hold me now, never can break me down" sözleri söylendiğinde onlarla birlikte bağırarak eşlik ettiler. (Ç.N/ Şarkı sözlerinde: Beni ezmek istiyorsun ama beni asla yıkamayacaksın diyor. Şarkıyı Türkçe Altyazılı dinlemek için tıklayınız) CNBLUE, 2009'daki çıkışlarından beri kusursuz performans yeteneklerini kanıtladılar. Şu an da bunu olduça iyi yapıyor olmalarına karşın üyeler performans sergilerken hayranlarla iletişim kurma yeteneklerinin gelişmesinin zaman aldığını belirttiler. 

Yong Hwa MSN Entertainment XIN röportajı boyunca şunları söyledi. "Çıkış yaptığımızda teknik konulara daha çok odaklanıyorduk ve enstrümanlarımız konusunda en iyisi olmaya çabalıyorduk. Bu yüzden hayranlarla iletişimde zayıf kalmıştık. Ama sahnede daha rahat olmaya başladığımızda bu konu da(hayranlarla iletişim) daha iyi olmaya başladık. Gerçekten bambaşka bir atmosfer yaratıyor."


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: kopstarz
Çeviri: unDineee
0 yorum:

Yorum Gönder