İMZA KAMPANYASI

Jung Yonghwa '3 Silahşörler' İçin Büyük Bir Değişim Geçirdi


CNBLUE'dan Jung Yonghwa bir oyunculuk değişimi yaşayacağını belirtti

12 Ağustos'ta Jung Yonghwa, 3 Silahşörler dizisinin Gangnam Imperial Palace Hotel'de düzenlenen basın konferansına katılarak canlandırdığı Park Dalhyang karakteri ile bilgiler paylaştı. 

Yonghwa düşüncelerini belirtirken şu cümleleri kullandı: "İlk senaryo okuması sırasında, yönetmen bana düşünerek değil kalbimden/içimden geldiği gibi rol yapmamı söyledi. Bu noktada kendimi ortaya koyabileceğime karar verdim. Gerçekten bu dizinin içinde yaşamak, tamamen rolüme girmek hakkında düşündüm. Geçmişte pek çok havalı karaktere hayat verdiğim için, bu kez sadece keyfini çıkarmaya karar verdim."

"Belki de bu yüzden çekimler giderek daha da eğlenceli hale geldi. Yayından önce uzun geceler boyunca çekimler yaptık  ve güneş doğduğunda dış alan çekimlerini tamamladık. Bu şekilde yoğun çalışıyor olsak bile kalbim tamamen tatmin olmuş hissediyor. Heyecanım giderek artıyor." 

Yonghwa'nın düşüncelerine yazar Song Jae Jung şunları ekleyerek herkesi kahkahalara boğdu: "Bu kişi tamamiyle komediye odaklanacak. Bunun daha da canlandırıcı olacağını düşünmüyor musunuz? 


Yonghwa ile basın toplantısında yapılan röportajda sorulan sorular;

Röportajı bu linkten izleyebilirsiniz: tıklayınız.

-Merhaba ben Park Dalhyan rolünü canlandıran Jung Yonghwa.
Park Dalhyang kırsal kesimde yaşayan soylu bir aileye sahip.
Umuyorum ki onun Hanyang'a (Seul) gelişinden sonraki gelişimini merakla takip edersiniz.
Orijinal romanda benim rolüm d'Artagnan.

Soru: Rolüne nasıl hazırlandın?
-At binicilik pistinde ve savaş sanatları merkezinde pratik yapmak asıl çekimlerden çok farklıydı. Sanırım çekimlerde çok fazla kendimi geliştirdim. Şimdi at sürmeyi, araba sürmeye tercih ederim... Şaka yapıyorum. Çok eğlenceli. Gergin olmaktan ziyade çok keyif alıyorum.

Soru: Çekimlerin ilk sezonu için yapmakta zorlandığın bir şeyler oldu mu?
-Çekim setinde yönetmenle çok fazla fikir alışverişi yaptık. Başlangıçta kostümler ve dizinin geçtiği dönem hakkındaki her şey bana çok yabancıydı. Ama zaman geçtikçe giderek bunlara alıştım. Çok eğlenceli, sürekli sete gitmek istiyorum. Çorap giymeye alışığım ama şimdi beoson (hanbok için giyilen ayakkabı) daha rahat geliyor. Çekimlerden çok keyif alıyorum. İzleyecilerin de izlerken eğleneceğini düşünüyorum.

Soru: Romanda en sevdiğin karakter hangisiydi?
-Gerçekten d'Artagnan'ı seviyordum. O masum ve saf ama daima ona verilen işleri veya yapmak istediği şeyleri başarıyla tamamlamak için sonuna kadar mücadele ediyor. Benim yaşıma da uyduğunu düşünüyorum. Şimdi bu rolü oynadığım için gerçekten minnettarım. 


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source: mwave,justjyh
Çeviri: mcnbl@Turkish Boice

0 yorum:

Yorum Gönder