İMZA KAMPANYASI

KCON 2014: CNBLUE Hayranlarını Coşturmak İçin Amerika'ya Geri Döndü


"KCON 2014" tartışmasız bu zamana kadar ki en büyük K-Pop etkinliğiydi.

Koreli pop rock grubu CNBLUE, sıkışık programları arasında senelik K-Pop festivali için zaman ayırdı. Grubun hayran kulübü olan Boice'lar "M!Countdown at LA KCON"un iki günü boyunca gruba yaptıkları tezahüratlarda en destekleyici hayran grubu olarak hafızalara kazındılar. 

CNBLUE'nun performansı aralarında Amerika'nın etkili yayın kuruluşlarından biri olan Bilboard'un da bulunduğu birçok medya kuruluşu tarafından övgüler topladı. Medya kuruluşları performanslarından bahsederken "K-Pop'ın egemen rock grubu CNBLUE, büyük çığlıklarla sahneye geldiler. Piyanoda lider Yong Hwa onun solunda yer alan Jong Hyun, sağında yer alan Jung Shin ve baterisiyle sahnenin ortasında duran Min Hyuk grubun en son hit parçası olan Can't Stop ile performanslarına başladılar" diye yazdılar.

CNBLUE üyeleri hayranlarla konuşma imkanı sağlamamış olmasına rağmen "M! Countdown" sahnesinde her şeylerini ortaya koydular. 

"M! Countdown" sahnesi Kang Min Hyuk dışında tüm üyelerin her metrekaresini dolaştığı dört bölmeli bir sahneydi. Dört üyeli erkek band KCON'da en yeni çıkan şarkılarının yanında hit parçalarında "I'm a Loner", "Love", "Intution" ve "I'm Sorry"i seslendirdiler. 

Lider Jung Yong Hwa, katılan herkese ilgi göstermeye dikkat etti, sahnenin her köşesini dolaşarak bandin performansını herkesin yakından izlemesine katkı sağladı.

Kırmızı halıda tüm üyelerin yorgunluğu göze çarpmış olsa da sahnede performansın mükemmelliğini etkileyecek küçücük bir şey bile yoktu. 

Dünya turlarından ve KCON 2014 performanslarının dışında CNBLUE üyeleri bireysel aktivitelerini de yürütüyorlar. 

Jung Yong Hwa yayın tarihi yaklaşan destansı tarihi dizisi "The Three Musketeers" tanıtımlarını sürdürürken Lee Jung Shin "Temptation" dizi çekimlerinin ortasındaydı. (A.N/ KCON festivali The Three Musketeers dizisi yayınlanmadan önce yapıldı)

Sahne kenarında duran ve CNBLUE'la diğer sanatçıların performanslarını izleme imkanı sunan KCON 2014 organizatörlerine özel teşekkürlerimizi sunarız. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: kopostarz
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder