İMZA KAMPANYASI

''Üç Savaşçılar'' Dizisinde Jung Yong Hwa 60 Yaşında Emekli Bir Savaşçıya Dönüştü!Yakışıklı idol ve oyuncu Jung Yong Hwa ''Üç Silahşörler''de, 60 yaşında kırış kırış olmuş emekli bir asker olarak izleyicilerle ilk karşılaşmasını gerçekleştirdi.

Dizinin ilk bölümünde 'İlk Karşılaşma' başlığı altında Jung Yong Hwa, yaşlı haliyle karakteri Park Dal Hyang'ı tanıtarak açılışı yaptı. Sahne, 1780 yılında  Yasak Şehir'de ''Dal Hyang'ın Anı Defteri'' adında eski bir kitabın bulunmasıyla başladı. Hikayenin anlatıcısı, 100 yıl önce yazılmış gibi görünen kitaptaki hikayeleri açığa çıkardı. 60 yaşındaki sakallarına ak düşmüş Park Dal Hyang'ın yaralarıyla savaş deneyimleri göze çarpıyordu. Yanındaki kılıcı ilgi çekiyordu.

İlk bölüm daha sonra geçmiş zamandaki olaylarla yani Park Dal Hyang'ın genç olduğu zamanla devam etti. Park Dal Hyang'ın Seul'e doğru yaptığı yolculuk sonrasında kaçınılmaz bir şekilde diğer savaşçılarla (Veliaht Prens So Hyun (Lee Jin Wook), Heo Seung Po (Yang Dong Geun) ve An Min Seo (Jung Hae In)) tanışması gösterildi.
''Üç Savaşçılar''  aynı isimli romandan uyarlanmış romantizmle tarihin harmanlandığı bir dizi. Yönetmenliğini Kim Byung Soo, senaristliğini Song Jae Jung yapıyor.  Her sezonda 12 bölüm olmak üzere 3 sezondan oluşması beklenen dizi haftalık olarak tvN'de yayınlanacak.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*


Kaynak: Soompi
Çeviri: EunJung@TurkishBoice 
1 yorum:

Of ya ölür diye düşünmüştüm. Ölseydi çok duygusal olurdu, çok aglardik :D

Yorum Gönder